Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A dokim azt mondta, hogy...

A dokim azt mondta, hogy irrigáljak Lactacyddal, merthogy újra lehet kapni. Én azóta kérdeztem DM-ben és gyógyszertárban is, de sehol nem árulják. Most akkor tényleg lehet újra kapni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Amúgy tudja valaki, hogy miért vonták ki? Talán káros volt valami miatt?
2008. jún. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivonták? Na neee... Nemtudom miért... Én a törlőkendőjét rendszeresen használtam (használom), mindig magammal viszem... Majd megnézem nálunk lehet-e kapni valahol... Káros lett volna? Nem értem mire... :(((
2008. jún. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az irrigálót vonták csak ki a forgalomból! De már régen...
2008. jún. 7. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert a túlzásbavitt használata KÁROS! tönkreteszi a normál flórát! Viszont ha csak havonta 1* használod semmi bajt nem cs9nál.

STd-s orvost kérdezz ne a nődokidat!

Adok telószámot is, kérj időpontot ha gondod van. Ne tedd tönre magadat! 06208258868.

Én így jártam, 2évig a nődoki kezelgetett, szart se ért, az STD rendelésen 1hó alatt rendbehoztak!

2008. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Túlzásba vitt", szóval a naponta többszöri...Amúgy én is kerestem a Lactacyd irrigátort, sehol nem lehet kapni:(
2011. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!