Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő, míg elmúlik a...

Mennyi idő, míg elmúlik a hüvelygomba? ( LENT )

Figyelt kérdés
1 hete voltam orvosnál azzal a panasszal, hogy folyásom van és viszket a nemiszervem. Fluconazol tablettát írt fel. 1 hónapig kell szednem minden héten 1 szemet. ( 4 darabos) 1 héten túl vagyok. Javult. Mellette még Canesten combit kellett használnom. Kúp már nincs. Csak krém. Mennyi idő, míg teljesen "kiírtja" a gyógyszer belőlem a gombát? Tapasztalatok vannak?
2013. febr. 24. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A második fluconazol után el kell múljon kb. Ha gázos a fertőzés, akkor a harmadik után. Egyébként nem is értem, hogy miért canestent kaptál, amikor a pimafucin olcsóbb és jobb is... na mind1. :) Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyenkor az sem mindegy, hogy mivel mosakszol. Olvass utána az intimapolas.hu-n ha érdekel.
2013. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy miért canestent írt fel..:S ráadásul 2 dobozzal írt fel! nem kevés pénz :S dde muszáj megvenni. :( Remélem, hogy hamarosan tényleg elmúlik..Más sokkal jobb mint múlhéten, akkor vettem be az első szemet. Neked is volt már hasonló panaszod? Azóta esetleg visszatért?
2013. febr. 25. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt hasonló és sokáig vissza is tért. Nálam alapvető életmódbeli változások kellettek, hogy elmúljon a probléma. Pl. kevés szénhidrátbevitel, műkajákat és a félkész ételeket 100 km-es körzetben kerülnöm kell, sokáig grapefruit cseppeket szedtem, abbahagytam a fogamzásgátló szedést, magas hőfokon mosom a bugyikat, teafa illóval öblítek, frezyderm ph4-es mosakodóra váltottam, stb, tudnám sorolni jövő évig. Neked is ki kell tapasztalnod, hogy mi okozza és azt minél előbb megváltoztatni!
2013. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!