Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen balf. Szok a...

Miért ilyen balf. Szok a nőgyógyászok? Valaki, valamilyen alternatív gyógymódot tud?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4 hónapban minden második héten mentem nőgyógyászhoz (ha véget ért a kezelés és a tünetek visszatértek), kedden is megyek. Szűnni nem akaró BV-m van, kb. 6-7 orvos látott eddig, egyik sem tudott meggyógyítani. Mit tanítanak ezeknek?


A kúpoktól, krémektől nem jöttem helyre. Bakteriális vaginózisra, gombára alternatívák, amelyek segítettek, mert sajnos több tízezret már kidobtam és még mindig beteg vagyok. A párommal sem tudunk együtt lenni, pedog már nagyon akarunk egy babócát.


2013. febr. 24. 16:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A gynoflor nagyon jó, de szerintem BV-re jó a vitagyn c is. Ezt kiegészítheted lemosóval is, a frezyderm intim segítség nagyon jó!
2013. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Épp ma szedtem elő a papírjaimat, mert holnap megyek.
2013. febr. 25. 17:57
 13/22 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2013. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Megint ugyanazokat a gyógyszereket kapom :/ Kivételesen a páromat is kezelik, lehet ez volt a baj. Legközelebb elmegyek egy másikhoz, ha tudok (egyetemista vagyok egy másik városban, és ha nem akarok magánhoz menni, akkor csak egy helyen fogadnak ingyen, de ott egyik doki se törődik vele. Trombózisra gyanakszok, zsibbad a tablettától kezem-lábam, erre azt mondja, hogy nem kell mindenen fennakadni, hozzátenném vérvételre nem küldött.
2013. febr. 27. 07:16
 15/22 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy a párom ezelőtt szájon át szedhető gyógyszert kapott, most adtak neki először canestent kenegetni.
2013. febr. 27. 07:17
 16/22 A kérdező kommentje:

Azóta sem gyógyultam meg, a páromat is kezelték velem együtt. Eddigi kúráim (hányszor szedtem):

Canesten kombi (1)

Pimafucin (1)

CNS kúp (3)

Klion tabletta és kúp (1)

Delacin (1)

Flukonazol (3)

Lactofeel (3)

Vitagyn C (1)

Gynoflor (1)

Floragyn (2)

2013. ápr. 8. 19:53
 17/22 anonim ***** válasza:

Na, te szegény... Próbálok segíteni, ismerem ezt a kálváriát, de sajna nőgyógyászt csak magánt tudnék ajánlani, az meg, ahogy olvastam, annyira nem oké.

Először is vegyél Béres cseppet, erősítsd az immunrendszered és egyél sok fokhagymát meg joghurtot. A kúpok közül nekem eddig a Vagylact vált be a legjobban, de ami azt illeti, ebben sem vagyunk egyformák. A Vitagyn C szerintem csak pénztárcaapasztásra jó, a lactofeelről nincsenek tapasztalataim, a multigyn actigel viszont nekem bevált. Ha szedtél Kliont szájon át, akkor a BV-d nagy valószínűséggel elmúlt, amitől szenvedsz, az a mellékhatása lehet: kiirtott hüvelyflóra, esetlegesen gombák elszaporodása. Próbálj meg mostantól minél kevesebb vegyszeres cuccot használni, mosakodáshoz főzz kamilla, körömvirág vagy cickafark teát, és csak azt használd egy darabig. (Együttlét egy ideig csak óvszerrel.) A külső területekre vegyél vagy csinálj otthon körömvirág olajat, és azzal kend be, enyhe antimikrobális és hidratáló hatása van. Itt többen berzenkednek a teafaolaj higítatlan használatától, tény, hogy szárít és egy kicsit fura érzés, de ha bázisolajjal kevered, szerintem tökéletesen enyhíti a tüneteket. És a tisztasági betétet próbáld meg elfelejteni. (Ami meg a nőgyógyászok többségét illet - nagy tisztelet a kivételnek! - pont ugyanaz a véleményem, mint neked.)

2013. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ :) Hát a hüvelyflórám mindig vissza lett állítva, szóval nem hiszem, hogy az okozza a tüneteimet, plusz a ragacsos folyásom is még mindig meg van. Nagyjából jól éreztem magam, erre meg szombaton arra keltem, hogy annyira büdös vagyok, hogy a szobában is érzett :/ Aztán bementem egy MÁSIK VÁROSBA, ahol az ügyeletes doktor kedvesen és készségesen mindent elmagyarázott, és ELŐSZÖR fél év alatt mintát is vettek. Kiderült, hogy a hosszú fertőzés szépen felmarta a méhszájamat :/ Ha meggyógyulok, fagyasztásra kell mennem :/ Ami elkerülhető lett volna, ha már fél évvel ezelőtt vettek volna mintát. Csütörtökön kell a tenyésztésért visszamennem.
2013. ápr. 9. 07:25
 19/22 anonim ***** válasza:
Egy fertőzéssel én is hónapokig jártam nőgyógyászatra, ahol "természetesen" nem sikerült meggyógyulnom, akkor mentem át az urológiára, ahol már úgy fogadtak, hogy jajj a nőgyógyászatról jött? na akkor itt mindjárt rendbetesszük. És igazuk is lett!!
2013. ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem vették észre addig, hogy méhszájsebed van?? :(
2013. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!