Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen balf. Szok a...

Miért ilyen balf. Szok a nőgyógyászok? Valaki, valamilyen alternatív gyógymódot tud?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4 hónapban minden második héten mentem nőgyógyászhoz (ha véget ért a kezelés és a tünetek visszatértek), kedden is megyek. Szűnni nem akaró BV-m van, kb. 6-7 orvos látott eddig, egyik sem tudott meggyógyítani. Mit tanítanak ezeknek?


A kúpoktól, krémektől nem jöttem helyre. Bakteriális vaginózisra, gombára alternatívák, amelyek segítettek, mert sajnos több tízezret már kidobtam és még mindig beteg vagyok. A párommal sem tudunk együtt lenni, pedog már nagyon akarunk egy babócát.


2013. febr. 24. 16:41
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem. csak most az utolsó doktor.
2013. ápr. 9. 17:24
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia! 17-es vagyok. Nem akarok okoskodni, de tényleg mindezen végigmentem már, úgyhogy pár kéretlen tanácsot/tapasztalatot még megosztanék, aztán tégy belátásod szerint. A méhszájsebedet - mint azt a doki is mondta - a gyulladások illetve a váladékozás okozzák, de! annak lefagyasztása vagy le nem fagyasztása is megosztja az orvostársadalmat. Nekem is akarták fagyasztgatni, de én akkoriban egyik orvosban sem bíztam annyira, hogy belemenjek. Már amelyik szerint volt, mert nagyjából egyidőben több olyan is akadt, aki szerint meg nem volt. Namost, ha a váladékozást sikerül elmulasztani, a méhszájseb magától is elmúlik - nekem ez a tapasztalatom, mert mint mondtam, nekem nem nyúltak hozzá, oszt most mégsincs. A hüvelyflóra visszaállítás sajnos nem egyszerű feladat, egy két kúpkúra önmagában nem biztos, hogy sikerrel jár, mert az ott egy rendkívül bonyolult ökoszisztéma. Olyan dokit kéne találnod, aki azt is ellenőrzi, hogy az sikeresen vissza lett-e állítva (mikroszkópos vizsgálattal, sajnos ezt nagyon kevesen csinálják), mert a felborult rendszer pontosan olyan tüneteket tud produkálni, mint egy fertőzés. Sikeres gyógyulást!
2013. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!