Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek ilyen problémája?

Volt valakinek ilyen problémája?

Figyelt kérdés
Néha a hüvely körül viszketés,minimális folyás,viszont erős büdös szag,ami ruhán keresztül is érződik! Iszonyatosan zavar,gombás fertőzés lehet?Tudom hogy menjek orvoshoz,de pillanatnyilag nincs még buszra se pénzem. Valami házi praktika,legalább míg nem tudok menni orvoshoz.
2013. febr. 24. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen gomba volt. kezeltetni viszont kell. amit kaptam az orvostól az összesen volt kb 1200 ft(kúp és krém).
2013. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az erős büdös szag inkább bakteriális v.trichomonas fertőzésre utal.Az a baj,h házi praktika erre nincs.Tudsz recept nélküli kúpot venni,de az sem olcsó. Legjobb a Betadine hüvelykúp(persze,ha nem vagy jód érzékeny),ami gombára,baktériumra,vírusra is hat, de az is 800 ft. körül van.
2013. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,megpróbálok a Betadine kúpra pénzt szerezni!
2013. febr. 24. 22:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehet amúgy elkapni? Én szinte csak itthon vagyok.
2013. febr. 24. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit amíg nem voltál orvosnál! Menj el sürgősséggel, akkor muszáj fogadnia!
2013. febr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SZINTE csak!Ráadásul, gondolom nem egyedül laksz.
2013. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Betadin kúpot nyugodtan megpróbálhatod.
2013. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!