Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez a hüvelyi folyás?

Normális ez a hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzésem volt, kikezeltem.

Azóta a folyásom sűrű, fehér színű. Nem viszket, nem csíp, nem fáj, nem büdös. Ha benyúlok, ami a kezemen marad, az fehér. De a betéten sárgászöld. Lehet, h a kis vizeletcseppecskék miatt? Normális ez a folyás?



2013. jan. 1. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális, már mint a zöldesszín. Vmi még lappang benned, vmi baci
2013. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Ő mondta, hogy gombád volt, és hogy mivel kezeld?
2013. jan. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 év alatt 10 doki, 10 kezelés. Gomba plusz fertőzés volt. Amennyi gyógyszert, kúpot és krémet elfogyasztottam, már rég el kellett volna múlnia. Most felfázásom van. Az bezavarhat a folyásba?
2013. jan. 2. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Csodálatos ez a hozzáértés...

mármint a dokiké.

2013. jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, bezavarhat, olyan módon, hogy a bakteriális fertőzés átterjedhet a hüvelybe is. Azt javaslom, hogy amíg nem jutsz el orvoshoz, használj frezyderm intim segítséget, az meggátolja a baktériumok további szaporodását.
2013. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A felfázásra kaptam antibiotikumot, 5 napig kellett szedjem. A csípő vizelés megszűnt, de a színe még mindig nem túl bizalomgerjesztő (annyira véres volt a vizeletem, hogy szemmel látszott rajata :/)
2013. jan. 2. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!