Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Porcerősítő kapszulát időben...

EagleHUN kérdése:

Porcerősítő kapszulát időben mikor érdemes szedni, olyan időszakban amikor folyamatosan terhelem az ízületem, vagy jobb ha pihentetett időszakban szedem?

Figyelt kérdés

Van egy kis térd ízületi porckopásom mert sokat túrázom és kerékpározom. Egy 3 hónapos porcerősítő szedést már megcsináltam a Béres termékével. Sokat javult de a gyógyszertáros mondta hogy 2x3 havi szedés ajánlott.

A kérdésem az hogy most kezdjem el szedni amikor télen nem nagyon megyek se túrázni se biciklizni, tehát pihen az ízületem, vagy majd csak a terhelés kezdetén tavasszal?

Még jobban leegyszerűsítve a kérdést hogy épül be jobban az ilyesmi mint pl az MSM terheléskor vagy anélkül?



2012. okt. 17. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már kopottak az izületeid, folyamatos pótlásra lenne szükség. Esetleg 1-2 hónap kihagyás. Azonban arra kell törekedni, hogy olyan készítményeket használjunk, melyek fel is szívódnak a szervezetben.
2012. okt. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!