Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tanácsot kérni a...

Antonia30 kérdése:

Szeretnék tanácsot kérni a segitségeteket?

Figyelt kérdés
tegnap este 6-kor jött meg a menstruáciom,de mára eléggé felerösödött.mikor kimegyek pisilni mindig pisilésnél kb tenyérnyi vér folyik a wc-be.van amikor sötétes szinü is.fáj a jobb ,baloldali részemnél is,ma volt hogy erösebben beleszurt a jobb oldalamba is.segitségeteket kérném hogy amit leirtam az nem baj-e?és mi okozhatja most ezt az erös vérzést amit leirtam.néha még lefeküdni sem merek aludni,vagy pihenni mert mikor felálok tudom ha kimegyek pisilni megint olyan sok vér folyik ki a wc-be.32 éves vagyok.
2013. febr. 27. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen? Ez normális is LEHET, de minden újdonságot érdemes az orvossal megkonzultálni. Nálam is ez van, de a kezdetektől fogva.
2013. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!