Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki ha 9-10 évesen kezdtem...

Ciki ha 9-10 évesen kezdtem el érni, de ehhez képest későn,14 évesen jött meg?

Figyelt kérdés

ti hány éve serdültetek már,mielőtt megjött? csak nekem tartott ilyen hosszú ideig a pubertás kezdete és az első menstruáció közötti időszak?


mert akik 9-10 évesen kezdtek el érni,azoknak rendszerint megjött 11-12,legfeljebb 13 évesen.

közrejátszhatott hogy 1 éven keresztül igen sovány voltam és aztán hirtelen híztam 5 kg-t?(pont azután jött meg)



2013. febr. 27. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem volt semmi olyasmi mint a második válaszolónak?
2013. márc. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
úgy,hogy én nem láttam semmi hirtelen változást. Csak hízókúrán voltam előtte,híztam 5 kg-t,rá 1 hónapra el kezdtem a hasamra hízni és a folyásom megváltozott. Ennyi. Tehát nem hogy késett az első,még váratlanul is jött,egyszer csak hopp.
2013. márc. 1. 18:04
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha már megjött,nem tökmindegy hány évesen kezdtél érni?
2013. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nem,mert szerintem nagyon későn jött meg ahhoz képest,hogy mikor kezdtem el serdülni! a legtöbb lány,aki szintén 10 évesen kezd érni,annak már 12 évesen megjön,nekem mégis 14 évesen jött nagy nehezen.

tehát nem arról van szó hogy későn érő lennék.

2013. márc. 4. 16:50
 15/17 anonim ***** válasza:
A 03-01 06:20-as vagyok. Akkor sem ciki amiről nem tehetsz!!! Ezt egy életedre jegyezd meg!!!
2013. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nekem is valamikor 11 éves koromban kezdődött a fehér folyás,és már volt egy kicsi mellem.mondjuk duci vagyok.most 14 vagyok,de még nem jött meg.
2013. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én is 9-10 éves korom körül kezdtem el serdülni.elég vékony voltam és most is az vagyok de ahhoz képest magasabb és nehezebb is lettem meg minden.most 14 leszek de még mindig nem jött meg.amúgy meg ne aggódj h ilyen hosszú ideig tartott ez neked.azt mondják h 15 éves korba már muszáj menstruálni.ha addig nem jön meg akkor nőgyógyászhoz kell fordulni.szóval abszolút nincs gáz.
2013. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!