Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma vettem észre hogy Van a...

Ma vettem észre hogy Van a seglyukamnál egy kinövés, olyan kisebb borsó méretű és pirosas és szúr. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ritka költőien fogalmazol... talán kezdődő aranyér.
2013. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gazdag vagy! :)
2013. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Külső aranyér lehet, vegyél rá aranyér kenőcsöt és ha nem múlik, menj el a sebészetre.
2013. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia, valószínű, hogy aranyered van. Az aranyér a bél falában futó véna vagy szövet gyulladása, illetve kitüremkedése. !4 stádiuma van, ebből a tied az sztem 3as vagy négyes, mikor az aranyeres csomó a végbélen kivülre kerül. Ne gondolj nagy dologra, rengeteg embernek van ilyenje, korunk népbetegségének mondható. Kezelése: kúpok, kenőcsök,krémek...minden félét gyártanak már rá, amik vény nélkül kaphatóak a gyógyszertárba. De ez csak tüneti a kezelés, a fájdalomra meg az esetleges viszketésre, vérzésre jó, de a betegség megszűnését nem várhatod tőlük.

A végleges megoldást csak a műtét hozhat. Rutin, kis műtétnek számít. De azt tanácsolom, menj el orvoshoz, nézesd meg vele, mert lehet komolyabb baj is, de én első körben erre gondolnék.

2013. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és amit a babáknál használnak popsi kenőcsöt, avval lehet kenegetni?
2013. febr. 28. 16:58
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és ez magától elfog múlni?
2013. febr. 28. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok rostosat,hogy ne legyen szorulásod,mert az ront rajta.És vegyél a patikában valami aranyér kenőcsöt.
2013. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jobb és rosszabb időszakok válthatják egymást, de elmúlni teljesen magától sosem fog. A babakenőcs az max arra jó, hogy a nyálkahártyát regenerálja, de az aranyérre nem lesz hatása. Az előbb említett rostdús érted mellé bő folyadékfogyasztást javaslok és testmozgást, ezzel kerülheted a szorulást ami rontana a helyzeted. Ezenkívül kerülendő az ülőmunka, tangabugyi, anális szex, és a nagyobb erőlködés (pl. emelés) mert ezektől alakul ki, de sokszor genetikai hajlam miatt jön létre.
2013. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!