Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon menstruálok, mit tegyek?

Nagyon menstruálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már túl vagyok a 3. hetemen és folyamatosan vérzek, nem maszatolok semmi, csak vérzek, 1-2 óránként cserélnem kell, és ez megy már a 3. hete. orvoshoz csak akkor tudok elmenni ha már elmúlt, hogyan tudok enyhíteni a vérzésen, vagy felgyorsítani az elmúlását?segítsetek kérlek.
2013. márc. 2. 13:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
3 hete menstruálsz??? Menj sürgősségire, ha elhúzódó, 10 napnál tovább tartó vérzés kóros, meg fognak vizsgálni így is. Még ma menj orvoshoz.
2013. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Jól értelmezem, hogy több, mint három hete tart a menzeszed és még csak most jutott eszedbe egy halovány kérdést feltenni ide ahelyett, hogy már kb. a 10-12. nap után fejvesztve rohantál volna az orvoshoz?
2013. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Lehet menni vérzéssel, sőt, neked kötelező, mivel abnormális módon vérzel!!!! Lehet, hogy elég lenne egy egyszerű gyógyszer, amivel abbamaradna ez, de komoly bajod is lehet! Az isten szerelmére!? Megvárod, míg ájultan összeesel valahol?
2013. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen akkor van amikor még nem áll be és össze-vissza jön meg. Nem egy barátnőm, osztálytársam van akinek szintén tartott már eddig. Dea kérdésből is kiderül hogy te sem lehetsz idősebb, az elején jársz még. Azért menj orvoshoz.
2013. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

"orvoshoz csak akkor tudok elmenni ha már elmúlt"


Mégis milyen hülyeség ez? Miért csak akkor tudnál menni?

Ne legyél már hülye, húzzál orvoshoz!!!

2013. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

"Ilyen akkor van amikor még nem áll be és össze-vissza jön meg."

Könyörgöm! Ne terjesszük már a marhaságokat a kezdő menstruálóknak! Ez nem normális, nem általános jelenség. Az sem, amikor hónapok-évek kimaradnak, az sem, ha össze-vissza jön meg.


Arról meg had ne meséljek, hogy egy munkatársam hetekig barnázott, pedig már 35 éves is megvolt! De ő elment orvoshoz!

2013. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Én is voltam elhúzódó vérzés miatt orvosnál mialatt véreztem, hisz ez volt a problémám. Én a 9. napon mentem a nőgyógyászhoz, mint a kis angyal, járt az agyam, hogy mi okozza. Megvizsgált, kaptam gyógyszert és pár napon belül megszűnt, receptre kaphatók csak.

Minél előbb menj orvoshoz, nincs mire várnod tovább.

2013. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Igen, sürgősen el kell menni orvoshoz. Ha az ember vmi kórosat észlel magán, nem kell heteket várni. Az orvos segíteni fog.
2013. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Már 10 napnál tovább tartó menstruációval orvoshoz KELL menni!!!
2013. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg menj orvoshoz, ügyeletre, minél hamarabb. Szerintem már súlyos vérveszteséget okoztál a szervezetedben, úgyhogy azt is pótolni kell. Azért jobbulást!
2013. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!