Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon menstruálok, mit tegyek?

Nagyon menstruálok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
már túl vagyok a 3. hetemen és folyamatosan vérzek, nem maszatolok semmi, csak vérzek, 1-2 óránként cserélnem kell, és ez megy már a 3. hete. orvoshoz csak akkor tudok elmenni ha már elmúlt, hogyan tudok enyhíteni a vérzésen, vagy felgyorsítani az elmúlását?segítsetek kérlek.
2013. márc. 2. 13:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

"Mégis milyen hülyeség ez? Miért csak akkor tudnál menni?

Ne legyél már hülye, húzzál orvoshoz!!!"


csak azt tudnám miért kell ekkora tapló paraszt módra válaszolni valakinek?...

2013. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

OFF


Mi van, áttértünk a család kategóriába? Vagy egy ideje már nem járok fel és itt is divat lett normális válaszokat lepontozni? Grat mindenkinek

2013. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Én is épp ezt nézem. Valami újonc lehet, mert pár perccel ezelőtt még majdnem 100 százalékon volt mindenki, érdekes,hogy új válasz nem íródott, csak a százalékok mentek le...Nem tudom,hogy ez mire jó.
2013. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A tegnapi 15:06-os vagyok. Az én válaszom is 0-ra pontozták, pedig igazat írtam, de nem idegeskedem miatta, mert nem a pontozás miatt írok ide, hanem hogy segítsek, és már rég rájöttem arra, hogy itt nem a válasz hasznossága alapján pontoznak!
2013. márc. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
5%
17:15 vagyok, én vajon miért lettem így lepontozva szintén?
2013. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom azért, mert nem a kérdésre válaszoltál.
2013. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
14es: Engem sem érdekel különösebben hogy lepontoztak, de azért az egészség kategóriában nagyon gáz, egyrészt, mert a kérdezőt valószínű ez is befolyásolni fogja a döntésben, hogy mit csináljon... Mellé ez nem olyan, mint más kategóriák, hogy most mi a nézeted az abortuszról vagy a vallásról és ha valaki nem úgy gondolkozik mint te az pusztuljon, itt (többnyire) tudományosan bizonyított tények vannak, aztán a választ vagy tudod vagy nem. Jó, hát mind1, az a kis idióta inkább itt élje ki a kisstílű agresszióját mint kint a való életben...
2013. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Megint a tegnapi 15:06-os vagyok. Akibe szorult egy kis értelem, az úgyis tudja, hogy arra nem lehet adni, amit egy ilyen internetes fórumon írnak, hanem becsüli annyira magát, hogy ha baja van, akkor orvoshoz megy.
2013. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nem az első esetem, hogy ennyi ideig megvan. kövér vagyok, tornázni járok, nőgyógyásznál még nem voltam vele, mert eddig az orvosom azt mondta, semmi gond biztos csak a fogyás miatt. de eddig még ilyen nem volt, hogy csak véreztem és semmi maszat. köszön szépen a KEDVES válaszokat.
2013. márc. 5. 15:03
 20/20 anonim ***** válasza:
Osztálytársamnak vagy egy hónapig volt meg, az orvos azt mondta neki, hogy normális, mert most kezdett el fogamzásgátlót szedni.. Szerintem nagyon durva, a helyedben elmennék orvoshoz! :/
2013. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!