Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek, miért fáj a bal...

Szerintetek, miért fáj a bal bordám alatti rész?

Figyelt kérdés

Mi lehet ott?

Tegnap bekentem izomfájdalomra való kenőccsel, de nem hatásult, vettem be 1db fájdalomcsillapítót is, de attól sem múlt el...



2013. márc. 3. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A léped. Jobb lenne ha orvoshoz mennél.

[link]

2013. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, a köhögéstől lehet h megerőltettem azon a részen.. Lehet e-miatt?
2013. márc. 3. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Remélem én is, hogy csak a köhögéstől van, de a biztonság kedvéért azért menj orvoshoz holnap, nehogy tényleg nagyobb baj legyen! Tudod, hogy csak orvos mondhat biztosat!
2013. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szerintem egy délutáni rendelésre megyek, mert most hiányoztam 1 hétig a suliból, nem akarok sokat hiányozni..
2013. márc. 3. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Majd írj légy szíves, hogy mit mondott a doki! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2013. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!