Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy érzem, van valami bajom,...

Úgy érzem, van valami bajom, és most rászántam magam a nőgyógyászati vizsgálatra, de rettentően félek, hogy megy ez az egész?

Figyelt kérdés

leszögezem, hogy 20 éves vagyok,voltam már dokinál,de csak fog.gátlót íratni, és ennek is vagy már 2 éve.azóta húzom halasztom, viszont olyan fél éve sokat fáj az alhasam, ha erőlködök, pl wc-zek, vagy ilyesmi, akkor be be szúr, kicsit olyan érzésem van, mintha mindig pisilnem kell,olyan feszítő, nyomó érzés.

Tudom, hogy már akkor el kellett volna mennem orvoshoz, de rettentően félek. Most viszont új párom van,és látja rajtam hogy nem vagyok jól, és kiszedte belőlem , mi a gond. nagyon erősködik hogy menjek el orvoshoz, és most már én is rábeszéltem magam. bármi is lesz, fél évnyi idegességnek végre vége.

De hogy mondjam majd el a dokinak mi bajom? soroljak fel mindenfélét? milyen vizsgálatok lesznek? meddig fog tartani ez az egész? Annyira félek hogy valami olyan bajom lesz, amiből ő látja hogy ez nem 2 hét alatt alakul ki, és aztán elkezd velem kiabálni, hogy már rég mennem kellett volna... :S nagyon nagyon félek.


2013. márc. 3. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen fagyasztják rögtön, ez függ az állapotától, nagyságától stb., de MINDENKÉPP kontrollra vissza kellett volna hívnia, ha fagyasztják, ha nem, hogy megnézze, szükség van-e mégis fagyasztásra vagy segített-e a fagyasztás. Emellé bórsavas kúpot szoktak még felírni. A nem megfelelően kezelt méhszájseb folyáshoz, fertőzéshez, gyulladáshoz és súlyosabb dolgokhoz is vezethet.

Mindenképp keress más orvost!

2013. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem értem, mitől félsz, ha már volt ilyen vizsgálatod. :) Méhszájsebem nekem is volt, szóba sem jött a fagyasztás. Ráadásul én úgy hallottam, hogy ha még nem szültél, nem is végzik el. Nekem gyógyszerre teljesen elmúlt. Azóta viszont hüvelygyulladásom is volt 2x, most éppen ezt nyögöm... :)

Ne félj, irány a doki. Nem lesz gond!

2013. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

utolsó voltam.

21 éves vagyok :)

2013. márc. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!