Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Most jött meg....

Mit tegyek? Most jött meg. Adjatok lécci tanácsot!

Figyelt kérdés
Most jött meg előszö rés csak sima betétem van itthon nem éjszakai meg semmi ilyesmi csak sima. Hogy csináljam éjszakára hogy kibirjam reggelig? Huzzam hátrébb a betétet h ha hátra folyna ne ázzak át?

2013. márc. 3. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most először van meg, akkor elég kevés vérzés várható. A sima betét is megteszi éjjelre egyébként is.
2013. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem erős a vérzés, akkor elég a sima betét is. Én még sosem használtam éjszakait:D

Ha erős, akkor meg rakj be kettőt úgy, hogy csak részben fedjék egymást (tehát egymáshoz képest csúsztasd el őket). Hát nem mondom, hogy kényelmes lesz, de nem ázol át:D

2013. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Wáó,igazi nő lett belőled :)

Nyugodj meg,jó lesz a sima betét beteszed és mehetsz is aludni :)

2013. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) jóéjt.
2013. márc. 3. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs erős vérzésed, akkor éjjelre sem kell vastag betét.
2013. márc. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem még a hosszú betétnél is hátul véres lett az alsóm,pedig az az első volt..

hirtelen erősödött meg,úgy képzeld el. mindenkinek más! (emiatt a hossza is bizonytalan,lehet 3,5 vagy 7 napos,de nekem 8 napig tartott)

2013. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vuvula válasza:
nekem még nem jött meg,de várható.a barinőmnek viszont igen. azt mondta első északán sok jött de utána nem.
2013. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia ! Ne aggódj az első menstruációban általában a 2. nap szokott erősebben vérezni ! Ha gondolod tegyél be 2 betétet és így biztosan nem fogsz átázni! Egy rövid gatyád mindenképpen vegyél föl, és ha mégis átázol akkor se parázz hisz otthon vagy ! Sok sikert!
2013. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!