Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem attól, amit...

Nagyon megijedtem attól, amit most olvastam. Lehet bajom?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy szabálytalan menstruáció esetén a fogamzásgátló nagyobb kárt csinál, mint hasznot.


1o évesen jött meg, 18 évesen kezdtem el tablettázni. A ciklusom változó volt (26-32). Lehet ebből baj? A doki minden vizsgálat és kérdezgetés nélkül írta fel.


2013. márc. 4. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:

eléggé felelőtlen dolog volt tőle

menj el egy rendes nőgyógyászhoz

egyáltalán nem is mindenki szedhet minden fajta fogamzásgátló bogyót

2013. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha havonta megjön 26-32 napra, az miért lenne szabálytalan? Ne ijedezz, majd kérdezz rá az orvosra amikor mész újabb adagot feliratni.
2013. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy az a szabályos, ha mindig ugyanannyi ideig tart a ciklus, nem?
2013. márc. 4. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem rendszertelen. A rendszertelen az, mikor egyszer 25, máskor 40 napra jön meg, vagy hónapokra kimarad.


Persze ettől még lehetnek gondok. Ismerősömnek tökéletesen szabályos 28 napos ciklusa volt, abbahagyás után meg fél év alatt sem állt helyre a ciklusa....

2013. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a doki mindenféle vizsgálat és kérdezés nélkül írta fel súlyos felelőtlenség volt részéről és igen, így lehet bajod tőle.

Ajánlom hogy keress fel egy NORMÁLIS nőgyógyászt, mert az a minimum hogy hormonok felírása előtt elküld minimum egy laborvizsgálatra.

2013. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A 26-32 nap még mondható szabályosnak. kevés az a nő akinek mindig pontosan X napra jön meg. Sokaknak csúszik pár napot mégsincs semmi bajuk.
2013. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tabletta szedése mellett volt 26-32 nap, vagy elötte, illetve amikor abbahagytad?
2013. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Előtte volt annyi.
2013. márc. 5. 19:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ezért írta fel a doki, az nagy baj volt.
2013. márc. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!