Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes babás vagyok. Sok...

7 hetes babás vagyok. Sok felé olvastam, hogy ilyenkor még elhalhat a baba úgy, hogy az anya észre sem vesz. Nagyon megijedtem, mert mostanában túl ingerült vagyok. Ugye ettől nem halhat el?

Figyelt kérdés
UH-ra csak 11 hetesen megyek.
2010. febr. 15. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ingerlékenységet a hormonok okozzák és attól, hogy néha felhúzod magad, a babád nem fog elhalni. Ha egészséges, jól megtapadt, nem lesz vele semmi gond :)
2010. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem halhat el a baba, de én azt tanácsolom neked, hogy a 12. hétig ne olvasgass semmilyen szüléssel, terhességgel kapcsolatos történeteket, főleg ne negatív történeteket, mert csak megijeszt és összezavar.
2010. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne olvass ilyesmit most, tudatosan ki kell hagynod az ilyen kérdések és cikkek olvasását, kis önuralom! :)

Ha nincs barnázás, vérzés, erős görcs, akkor ez olyan, mintha az utcán állandóan azon aggódnál, hogy elüt egy autó.

2010. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Igen, elhalhat úgy, hogy tenem veszed észre. Ezt hívják missed abortnak.


De mivel megakadályozni úgysem tudod, jobb, ha nem is gondolsz ilyenekre. Gondolkozz pozitívan, az jót tesz a babának is. Küéöünben is, a nők többsége különösebb katasztrófák nélkül csinálja végig a terhességét, és semmi sem utal rá, hogy te ne tartoznál közéjük.

2010. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tán nem kéne a terhesség alatt semmit olvasnod. :) Tapasztalat. Mindig van min aggódni, kevés az a kismama, aki teljes nyugalomban "vészeli" át a terhességet, nem aggódik, nem izgul és ne fordulna meg a fejében akár a legrosszabb is
2010. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan átesünk az ehhez hasonló aggodalmakon. Tényleg az egyetlen megoldás, hogy nem olvasol ilyeneket, hanem örülsz a babádnak! Akaratlanul is elkezd az ember jeleket és tüneteket keresni magán. Ha van tüne azért aggódsz, ha nincs akkor azért. Rosszul voltam amikor olyan válaszokat kaptam, hogy " nem akarlak megijjeszteni de...." " nekem is így kezdődött "... alig kaptt frászt az ember. Pihenj és majd a 11 h uh eredményét várjuk, hogy mennyit nőt a babád!!!!
2010. febr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eszter858585 ***** válasza:

Velem is volt igy, 10 hetesen megis ott integetett a baboca. Ilyen sztorikat olvass inkabb. Az ingerultsegtol nem lesz a babocanak semmi baja!

Statisztikailag sokkal nagyobb az eselye, hogy minden OK.

(Hameg a felelmed beigazolodott volna, azert elobb-utobb verezni kezdene az ember lanya, kb 1% az esely olyan vetelesre, hogy semmi jel nincs, fajdalom vagy verzes....)

De ezt csak azert irtam, hogy ne izgulj!!!

2012. ápr. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!