Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig irigykedve olvastam ha...

Eddig irigykedve olvastam ha valakinél előfordult ilyen, de most hogy nálam is volt megijedtem! Lehet azt jelezte baj van vele? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
egész éjjel alig aludtam valamit,fent volt a pocaklakó és rugdosott!ez nem is baj örülök ha mozog dehogy éjjel?remélem nincs baja?nem figyelmeztetni akart?ne nevessetek ki!28h km
2009. dec. 4. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A magzatnak mindegy, nappal van-e vagy éjszaka, nem ahhoz igazítja az alvását. Mire akart volna figyelmeztetni? Örülj neki, hogy ilyen aktív, biztos jól van.
2009. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem kimondottan éjszakai bagoly :) a kislányom.Napközben nagyokat alszik,gondolom elringatom ahogy mozgok és ahogy elfekszem,jön a jelzés,hogy "hé Mutter,jobb lenne ha velem foglalkoznál" :) akkor simogatom a hasam vagy beszélek hozzá nyugi van,de ha aludnék akkor ugyebár meg kell vele szenvednem :)

Ne aggódj,természetes dolog

2009. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi babánk általában ugyanakkor pörög (reggel, kora du. és késő este (9-11-ig), de éjszaka is ébredek arra általában 3-4 óra körül, hogy bepörög. Ezt már azóta "műveli"amióta érzem a mozgásit, de most már olyan erősen mocorog, hogy néha elzsibbad a hasam egy-egy rúgástól, úgyhogy felébredek rá. Ne aggódj, nem akar jelezni semmit, csak egyszerűen kialudta magát és helyezkedik vagy unatkozik(-: 33 hetes kismami
2009. dec. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja, NE AGGÓDJ. Az én picikém is éjszakai bagoly volt, de már így a vége felé kezdi megtanulni mikor van nappal, és mikor kell aludni:-)
2009. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy az idősek szerint ez az éjszakai bagolyság születése után is megmaradhat...Úgyhogy most aludd ki magad!
2009. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én pocaklakóm kifejezetten akkor indul be, ha pihenek. Du. ha végre elnyúlok egy kicsit, mintha jelnek venné és pörög 1000- rel. Napközben csak ritkán bökdösi anyát. :)
2009. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem éjjelente csak akkor bökdös amikor nem tetszik neki ahogy fekszek. Addig rugdos mig meg nem mozdulok :-)ha neki is jó akkor abbahagyja :-)

Egyébként főként délelőtt és este 7-9 környékén mocorog.


Boldog babavrást mndeniken.

2009. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs..... boldog babavárást mindenkinek.
2009. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Az en lanyocskam is ejszka aktiv :)

11-12 korul indul a moka, amikor apa hazaer az etterembol.

Olyankor en puszit sem kapok, mert rogton neki esik a pocakomnak es jatsznak a lanyaval:) Lehet mar megszokta ezt az idopontot.Nagyon aktiv egesz ejjel.

Napokozben is mocorog, de inkabb csak helyezkedik.

Szerintem ez valtozo, hogy melyik nap mennyit es hogyan mozog.

Nalam is elofordul, hogy egyik nap porgok kovetkezo nap inkabb csak fekudnek egesz nap.

Biztos a babaknak is van hasonlo idoszakuk:)


Szep baba varast!

28 heteske

2009. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!