Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így túlzás terhesség...

Ez így túlzás terhesség előtt? Vagy sok ez a mennyiség?

Figyelt kérdés

Még nem szedtem be őket,de ki szeretném kérni a véleményeteket,hogy ez így jó-e.Be lehet a 2-t szedni,mert félek,hogy vmit nagyon elrontok majd a baba miatt,hogy azt szeretném minden rendbe legyen vele,de majd csak jövő hónaptól fogunk próbálkozni.


ez az egyik:


[link]


a másik dm-es folsav 400 mikrogramm + B vitamin (B1,B6,B12)


2013. márc. 6. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszedheted. :)
2013. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszedheted, de lehet, hogy jobban járnál valami kismamavitaminnal, abban minden megvan ami kell (nem kell mellé pluszban folsav). Ma már nagyon sokfélét lehet kapni, Gravida, Elevit, Femibion, Maturnelle, Ladeevit pl, vagy folyékony és természetesebb a Hipp Natal.
2013. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én úgy terveztem,hogy míg próbálkozunk ezeket szedném be,és ha már terhes vagyok akkor térek át a terhesvitaminra

vagy ez így baj,ahogy csinálom/csinálnám?

2013. márc. 6. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, de ha megteheted, akkor már most inkább a terhesvitamint szedd.
2013. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a gáz,hogy most lett 1 nagyobb kiadásom és nem tudom megvenni a terhesvitamint (még a legolcsóbbat se) ezért gondoltam h ezeket szedném és jövő hónaptól meg majd vmelyiket terhesest(elevit,gravida...)
2013. márc. 6. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor így is jó lesz! Arra figyelj, hogy az A vitamin nagyobb mennyiségben magzatkárosító, szóval nézd meg mennyi van benne.
2013. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ha jól láttam A vitamin nincs is benne,de eszem olyanokat,amikben van A vitamin,persze gondolom nem nagy mennyiségbe
2013. márc. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!