Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha még nem menstruálok?

Normális ha még nem menstruálok?

Figyelt kérdés
14.éves leszek most augusztusban már kb másfél éve van fehér folyásom,de még mindig nem menstruálok. Mert hallottam olyat h 1évi fehér folyás után fogok menstruálni de még mindig semmi. Normális ez??

2013. márc. 7. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez még belefér a normálisba! Nem törvényszerű hogy 1 év fehérfolyás után jön a menzesz, nekem pl 11 évesen már jelentkezett egy kis fehérfolyás alkalmanként, de csak 13 és fél évesen kezdtem el menstruálni.
2013. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor érdemes orvoshoz menni. Addig ne aggódj! :)
2013. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16 éves korodig teljesen normális.
2013. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem 2,5 évig volt folyásom az első előtt!

normális ha még nincs meg. nekem is a 14. szülinapom után jött meg 3 hónappal.

de ne várd annyira,nem tudhatod hogy milyen lesz. persze lehet hogy neked gyenge és fájdalommentes lesz,de olyanok is vannak (pl én) akinek sok és fáj... nem ijesztgetés :)

hidd el,amikor meg már megjön akkor meg azzal kell foglalkoznod hogy mikor jön a következő xD de ezt se tudhatod tutira,most nekem hamarabb jött és itt szenvedek :(

(15 leszek júliusban)

2013. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Én meg 15 vagyok.

Na jó majdnem 16.XDDDD

2013. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5-ös:te is 81%-os vagy? XD
2013. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
teljesen normális ez így, ráér megjönni akár 16 éves korodban is.
2013. márc. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen ez normális így.
2013. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-os ahogy most néztem 82% de ne kérdezd mióta, eddig úgy tudtam 79%. xD
2013. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
És én? 13 éves vagyok 1,5 éve van fehér folyásom és még mindig semmi... azért vagyok bepánikolva mert már nem egyszer volt olyan halhasi fájdalmam volt erre anyámék azt mondták h megfogjönni és ebbe az a fura h eltellik 3 v 2 hónap és még akkor se menstruálok és ez a fájás 2 napig tart majdnem... anyámnak nem mondtam el h többször is előfordult nem csak egyszer .... mégcsak az kéne h tudjon róla... ez most normális ?
2013. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!