Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, akinek volt e...

Van itt olyan, akinek volt e coli hüvelyfertőzése? Ha igen, a férfi is kapott rá gyógyszert vagy kenőcsöt?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta hogy nem, de más kérdéseknél azt olvasom, hogy kapott a férfi is gyógyszert/kenőcsöt. És orális szexszel elkaphatja a férfi? /Nem volt semmi tünetem, azért mertem csinálni, nem vagyok igénytelen/
2013. márc. 8. 23:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen a férfiaknál nem nagyon vannak tünetek,betegség,de attól még FERTŐZIK a nőt.Ezért kell kezelni egy tünetmentes férfit.És türelem,hiszen csak most kezdted a kezelést.
2013. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nekem volt a férjemet nem kezelték. Nekem sem volt semmi tünetem.
2013. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ. Azért már beszedtem a gyógyszereim felét és még rosszabb lett, szerintem az nem mondható normálisnak :S Az orvosom meg kiment most külföldre, szóval nm tudok mit csinálni amíg haza nem jön :S vagy öt nap alatt csoda történik, ha nem, kivárom az a néhány hetet amíg a doki haza nem jön.
2013. márc. 12. 22:10
 14/23 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es válaszoló! Ha esetleg emlékszel, meg tudnád mondani, téged milyen gyógyszerrel kezeltek ki?
2013. márc. 12. 22:11
 15/23 melike11 ***** válasza:
Hogy derült ki hogy e coli fertőzésed van??Vannak tüneteid?
2013. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Viszketek iszonyat módon :/ Meg piros, irritált, gyulladt.(Mostmár, eddig szinte semmilyen panaszom nem volt, csak az enyhe viszketés, amire a nődoki azt mondta irritáció, mert tényleg nem tűnt gáznak)

Viszont nincs folyásom semmi (pedig azt mondják h a bűzös halszagú folyás a tünet, hát nekem olyanom nincsen, pedig nagyon érzékeny orrom van)

2013. márc. 13. 16:41
 17/23 A kérdező kommentje:
Aztán a nődoki elküldött kenettenyésztésre, mert csak panaszkodtam viszketésre. és azt hozta ki eredménynek
2013. márc. 13. 16:43
 18/23 melike11 ***** válasza:

Milyen gyogyszert irtak rá neked?

Helyrejöttél már ?

2013. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Amoxicillint kaptam, de rosszabbul vagyok tőle!A dokim még egy hétig külföldön van, utána megint megyek hozzá. Miből gondolod hogy neked is ez van? :) Ha nem baj hogy megkérdezem. De amit tényleg feltétlenül ajánlok ha beteg vagy nőgyógy. azonnal menj el orvoshoz ezzel, olyanhoz, aki foglalkozik veled, nem érdemes otthon próbálkozni a gyógyításával :/
2013. márc. 13. 20:47
 20/23 melike11 ***** válasza:
Viszketek,ég és sok a folyásom.Fehér színű és egy kicsit kellemetlen illatú.A nögyógyászom hüvelyváladékot vett tőlem,ami másnap már kész is lett:gomba negatív,trichomonás negatí és gonorrea is negatív.A tisztasági fokom lett pozitív.Erre azt mondta használjak Vitagyn C.De semmit nem használt.Nálam csak 4-et vizsgáltak.Nálad gondolom többet?Hétfön megint elmentem hogy viszketek és ég de ő nem látott semmit.Nem irt fel semmit.Nagyon viszket pedig,főleg akkor amikor érzem hogy folyik a cucc.Holnap inkább elmegyek a nemibeteg gondozoba a párommal legalább ott megnéznek rendesen.
2013. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!