Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, akinek volt e...

Van itt olyan, akinek volt e coli hüvelyfertőzése? Ha igen, a férfi is kapott rá gyógyszert vagy kenőcsöt?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta hogy nem, de más kérdéseknél azt olvasom, hogy kapott a férfi is gyógyszert/kenőcsöt. És orális szexszel elkaphatja a férfi? /Nem volt semmi tünetem, azért mertem csinálni, nem vagyok igénytelen/
2013. márc. 8. 23:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Engem mindenre megvizsgáltak, az összes nemi betegségre is, chlamydiára, HPV-t, gombát mindent néztek.

Ha visszajöttél a nemibeteg gondozóból, esetleg leírnád nekem, mi volt(lehet inkább én is oda megyek el) ha gondolod akkor priviben megírhatnád nekem :)

Köszi, és jobbulást neked:)

2013. márc. 14. 11:42
 22/23 melike11 ***** válasza:
nem tudtam ma elmenni :(majd csak jövőhéten.Magán nőgyógyászhoz jársz? Mert nekem nem csináltak HPV...stb.vizsgálatot.Sztk-ba járok.Nekem azt mondta ott a nődoki hogy 5000ft -ért csinál egy komplex szűrővizsgálatot,ami kimutat mindenfajta nemi betegséget+HPV is.Szerintem le akarnak szedni pénzel....szerintem ezt máshol ingyen csinálják.
2013. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igazából az orvosom nekünk közeli ismerősünk, tehát mindig nagyon odafigyelt rám. Járok az sztk-s rendelésére is, és a magánrendelésére is. Elvileg évente kell méhnyakrák szűrésre járni, gondolom ez a HPV az. Sajnos nem tudom, hogy csak nekem nem kellett fizetnem, vagy másnak sem, de tuti h engem mindenre megvizsgáltak.

Ha debreceni vagy, szívesen megadom a telefonszámát.

2013. márc. 14. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!