Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelyfertőzés/gomba lehet?

Ez hüvelyfertőzés/gomba lehet?

Figyelt kérdés

A hüvelyem körül "viszket" a bőr, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Tegnap tapasztaltam, hogy kellemetlen azon a környéken.

Nem élek szexuális életet, normálisan tisztálkodom. Most tízen akárhány napig véreztem (nem menstruáltam, mert ott több vér szokott lenni), és kénytelen voltam minden nap tisztasági betétet használni, amit egyébként nem szoktam, ha nem menstruálok. Lehet, hogy ez irritálta a hüvelyem körül, vagy megdörzsölhettem a wc papírral esetleg(mert hogy többet jártam mosdóba ez alatt a tízen akárhány nap alatt)?

Mi lehet ennek az oka?


2013. márc. 9. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Már az sem normális, hogy tízen akárhány napig vér jön a hüvelyedből, akár menstruálsz, akár nem, és a viszketés miatt is orvoshoz kéne menned.
2013. márc. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!