Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős felfázás és most már...

Erős felfázás és most már erős viszketés! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Cirfan 500 mg-os tablettát kaptam már a felfázásra, de a második tabletta után is ég az alhasam, fáj a pisilés, hiába iszok egyfolytában, és most már a hüvelyem és körülötte is viszket, élni sincs kedvem komolyan..:(

Nőgyógyász?...de még barnázok, és ha az ujjamat is begudom kicsit megőrülök a fájdalomtól, ha a doki bedugná a kacsát biztos felfordulnék az ágyon...



2013. márc. 12. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem urológushoz menj felfázással.
2013. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megtudná mondani azt is miért viszketek?
2013. márc. 12. 10:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Most annyira fáj hogy felkelni sem tudok..általában délutánra válik elviselhetővé, de akkor meg fogorvoshoz kell mennem.
2013. márc. 12. 11:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már nagyon begyulladt a hüvelyed, lehet hogy nemcsak felfázás van ott már, hanem az antibiotikumtól erős hüvelygombás fertőzés. Legalábbis nekem akkor volt mikor ennyire fájt ha bedugtam az ujjamat.
2013. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eddig csak 2 szemet szedtem be, azelőtt is éreztem minimális viszketést.

Mit tegyek? :(

Vigyem a párom is valahova?

2013. márc. 12. 11:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj vissza, de vmi normális nőgyógyászt kéne keresned, és olyat nem feltétlenül a szakrendelésen találsz :( Igen lehet hogy a párodat is kezelni kellene.
2013. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne nyúlkálj fel, mert erős hüvelygyulladásod van az antibiotikumtól. Menj nőgyógyászhoz, hogy kezelni tudja, mert ennél csak rosszabb lesz. Ha hajlamos vagy felfázásra, akkor javaslom, hogy szerezz be frezyderm intim segítséget, mert az megelőzi az ilyen bakteriális problémákat.

És a barátodnak is kérj gyógyszert természetesen, akkor is, ha tünetmentes. Ha van tünete, akkor a bőr- és nemibeteg gondozóba mehet.

2013. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az az eset, amikor nőgyógyászra ÉS urológusra is szükséged lesz.

Urológusra azért, mert nem használt a gyógyszer, és kell egy vizelettenyésztés.

Nőgyógyászra azért, mert a hólyaghurutot okozó kórokozó (ami nem "felfázás"!) mellett valószínűleg van egy gombás fertőzésed is. Az is lehet, hogy a hólyaghurutot is gomba okozza, amire nem lesz jó az antibiotikum.

Komplikált eset, haladéktalanul fordulj szakorvoshoz! Először urológushoz.

2013. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ahogy teljesen enyhült most az égő érzés, tusolás közben újra kicsit benyúltam, így nem fáj. Szerintem azért, mert a húgycsövem közvetlenül mellette van, és ezzel azt irritáltam. Most már tudok mozogni is de fogorvoshoz kell mennem, az urológia meg csak 13 vagy 14 óráig van...

A páromnak semmi tünete, panasza, de inkább elmegyek vele urológiára, nézzék át.

Amíg pedig ilyen erős barnázásom van sajnos nem tudok nődokihoz menni..

2013. márc. 12. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:
A nődokit nem fogja érdekelni a barnázásod. Kifogások helyett fordulj orvoshoz.
2013. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!