Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24 hetes terhes vagyok és...

24 hetes terhes vagyok és mindkét AFP eredményem alacsony lett (0.51MOM és 0.70MOM) voltam 4d-s uh-n és ott nem láttak semmi rendelleneset hála égnek. A 4d-uh kimutatná ha gond lenne?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy a nagyon alacsony AFP Dawn-kórra utalhat. De nem tudom, hogy uh kimutatná-e, szerintem kimutatná. Esetleg ha összeveted a 12. heti uh tarkóredő eredményével.
2008. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! Köszi a választ a 12 hetes tarkóredő 2.3mm volt az 3mm alatt jó remélem nincs vele semmi gond!
2008. jún. 9. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj feleslegesen!

Az AFP csak a 16. héten ad megbízható eredményt és az azt követő ultrahanggal együtt érvényes.

Hogyha az ultrahang nem mutatott semmi eltérést kicsi az esélye,hogy gond lenne.

Hogyha bármilyen eltérés is lett volna biztos hogy magzatvízvizsgálatra is küldenének.

Boldog babavárást kívánok!

2008. jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Az ultrahang nem mutatott semmijen rendellenességet azt mondták anatómiailag tökéletes! Úgy tudom ha down-kóros lenne akkor az az ultrahangon is látszana pl. rövidebb combcsont stb.... De köszi picit nyugodtabb vagyok!
2008. jún. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!