Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek rákos vagyok?...

Szerintetek rákos vagyok? Vagy van valami bajom?

Figyelt kérdés

A jobb mellem nagyon fáj kb 1 honapja már.Nem álandoan,hanem pl,ha irok akkor elkezd fájni,vagy ha fent tartom a kezem,akkor a cicim egyböl elkezd fájni ,pl hajmosás,gépezés..Többször is átnéztem,hogy van e valahol csomóm ,de nincs.

Mind 2 mellemben vannak kicsi csomok,de azok a mirigyek vagy mik legalabb is ugy hallottam.Most is nagyon fáj.Amugy nagy melleim vannak.18L


2013. márc. 14. 13:34
 1/6 anonim válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Menj el orvoshoz, ahol megvizsgálják a melleidet. Lehet hogy nő, nem tudhatod, a mell 21-22 éves korig nő.
2013. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el vele dokihoz kivizsgáltatni, lehet hogy olyan helyen van a csomó ahol így kívülről nem lehet tapintani és csak röntgennel tudják megnézni.

Persze nem kell a legrosszabbra gondolni, vagy az is lehet hogy ez teljesen normális.

Én nem voltam ilyen helyzetbe sajnos nincs nagy mellem

19/L

2013. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A daganat nem fáj. Pont azért alattomos mert gyakran évekig nem veszik észre a nők a jelenlétét.

Az is lehet hogy gyulladás van benne, ez nagyon ritka mert általában szoptatós kismamáknál fordul elő, de nem kizárt.

Nekem is fáj tavaly borzasztó erősen, és 2 hónap után be is pirosodott a mellbimbó körül. Több orvosnál is jártam mire egy elküldött vizsgálatra ami egyértelműen kimutatta a gyulladást.


Azt mondom vizsgáltasd meg!

2013. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi komoly bajod nem lehet, ne izgulj. A rák nem fáj!!!

Ha mindkét melledben érzed a csomókat, akkor az sem lehet gond, mert ugyanúgy nyilván nem kezd mindkét melled "rosszindulatoskodni".

Valamiféle enyhe gyulladás lehet, ami feltehetőleg elmúlik, de ha nagyon izgat, akkor menj el és mutasd meg orvosnak.

2013. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kis csomók, amik mindkét melledben vannak, valóban mirigyek lehetnek.

A rák nem fáj valóban, így az kizárva.

Esetleg kisebb gyulladás, vagy valami húzódás lehet.

2013. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Emlődaganatnál a következőkre érdemes figyelni:tapintsd át a hónaljadat,van-e érezhető csomó.Tükör előtt emeld fel a kezed,majd oldalra,nézd meg alaposan,látható-e valahol bemélyedés.És a mellbimbók változása.Ezek utalhatnak rá,de ezek sem jelentik a daganatot!!!És valóban,a daganat nem fáj,de ez szerintem nem is az!Ha attól megnyugszol,menj el háziorvoshoz,és mondd el,mi a panasz.
2013. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!