Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? Mit javasoltok?

Hüvelygomba? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja viszket és folyik a hüvelyem (nem szokásos fehérfolyás) Amikor fürdés után megtörlöm "ott" nagyon fáj.

Elég idegesítő, mert a suliban érzem, hogy folyik és mindig azt hiszem, hogy megjött. Használok intim szappant és szoktam kenni bactrobannal. Nem igazán segít. Próbáltam azt is ,hogy kis vízbe engedek kis ecetet és azzal kimosom a problémás részt. Az se vált be igazán..

Mit csináljak?

14/l



2013. márc. 15. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A Bactroban hogyan jutott az eszedbe? Az bakteriális fertőzésekre van, a gombának csak árt.Legjobb lenne nőgyógyászhoz menni,de megpróbálhatod a Betadine hüvelykúpot és külsőleg pl.Canesten kenőcsöt.Mindkettőt recept nélkül lehet venni.Az ecetes fürdőt pedig felejtsd el.Irritálja az amúgy is gyulladt nyálkahártyát.
2013. márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tengeri sót tennék a vízbe, ecetről még nem hallottam, de nem is tudom elképzelni, hogy beletenném.

A só öli a gombát! Próbáld ki, csak ne hosszú távon, mivel a hüvelyflórának sem túl hó hosszútávon.

2013. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás az orvos, hiszen csak ő tudja kideríteni, hogy pontosan mi okozza a panaszaid és így a Neked legmegfelelőbb kezelést tudja ajánlani! Mindenképpen kenetvételre van szükség!!!
2013. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Yoghurt jó lehet, másoknak nagyon hamar eredményt hoz. Aztán bélflóra helyreállítás, hogy később ne jöhessen elő.
2013. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bélflóra nem függ össze a hüvelyflórával. Helyreállítani a hüvelyflórát kell ahhoz,h az ilyen jellegű fertőzések ne jöjjenek elő. A joghurt pedig pont erre való, nem a gombás fertőzés gyógyítására.
2013. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz! mert ha csak kinlódsz már ígyis eltelt 1 hónap elterjed a fertőzés rosszabb lesz ennél is,kitudja mibajod lesz.
2013. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!