Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont szeretnék használni,...

Tampont szeretnék használni, de nem megy. Mit csináljak? Fontos! SOS

Figyelt kérdés
13L vagyok. Tegnap este jött meg. Már régebben is próbáltam tamponozni,de akkor sem sikerült. Hétfőn aquaparkba megyünk a suliból és csak ez lehet a megoldás. Már minenhogy próbáltam,de nem tudom feldugni. A barátnőmek sikerül,nekem miért nem? Anyu azt mondta,segít szívesen,de az olyan ciki. Mit csináljak? Írjatok köszi

2013. márc. 16. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tedd fel az egyik lábadat egy székre, majd pedig nyomd fel a tampont, jó mélyen a hüvelyedbe ütközésig. Nem tudom milyen tamponod van, de az OB Silk Touch-os borítású tamponok még a borításuk miatt sokkal könnyebben felcsúsznak, mint a sima tamponok.
2013. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szűzhártyád nem engedi.
2013. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Lehet lepontozni, de:

én nem mennék el hétfőn az aquaparkba és NEM HASZNÁLNÉK (főleg 13 évesen)tampont. Válaszd a betétet hidd el jobb.

2013. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen,OB mini. Még próbálkozom,hátha sikerül.
2013. márc. 16. 10:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék ünneprontó lenni de így is átvizesedik a tampon, és átereszt.

Ez egy strandon még nem olyan feltűnő, de az aquaparkban elég durva.

Arról nem is beszélve hogy szűzen (mert remélhetőleg még az vagy) elég kellemes érzés lesz a háromszorosára duzzadt cuccost kirángatni magadból ha most sem akar felmenni.

Szerintem jobb lenne most kihagyni a fürdőzést.

2013. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De én el szeretnék menni az aquaparkba és a megoldást keresem. A barátnőim szerint is a tampon jobb.
2013. márc. 16. 10:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Értem hogy a barátnőid szerint, de feltehetőleg a magam 23 évével kicsit tapasztaltabb vagyok mint a barátnőid :))

A tampon nem játék. Egy csomó hátulütője van, de most nem ez a lényeg.

Ha nem megy nem érdemes erőltetni, pláne nem így, mert nem viccből mondom: háromszorosára duzzad.

Ha nem hiszed próbáld ki a csapnál.

Nem hiszem hogy megérné az aquapark hogy a nőgyógyász szedje ki belőled azt a sz@rt.

El kell fogadni, nem mindenkinek egyformák a méretei. Még gyerek vagy, a tampont pedig felnőtteknek tervezték.

Ha véletlenül sikerül felhelyezni úgy hogy nem kényelmetlen van esély, így semmiképpen.

2013. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem megy,inkább ne erőltesd.Lehet,hogy túl szűk vagy.Vannak,akik szűzen nem is tudják feltenni.
2013. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van,de már annyira vártam a hétfőt,erre megjött.:( Ettől függetlenül szeretnék áttérni a tamponra,a betétet utálom. Ha a barátnőm tudja használni,akkor biztos én bénázok el valamit.
2013. márc. 16. 11:16
 10/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem te bénázol! Sok lány nem tudja feltenni amíg szűz! Én sem tudtam addig! Van akinek megy van akinek nem! Azért próbálkozz hátha! de nehogy felsértsd a hüvelyedet mert aztán napokig szenvedni fogsz, annyit mêg nem ér az egész!
2013. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!