Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont szeretnék használni,...

Tampont szeretnék használni, de nem megy. Mit csináljak? Fontos! SOS

Figyelt kérdés
13L vagyok. Tegnap este jött meg. Már régebben is próbáltam tamponozni,de akkor sem sikerült. Hétfőn aquaparkba megyünk a suliból és csak ez lehet a megoldás. Már minenhogy próbáltam,de nem tudom feldugni. A barátnőmek sikerül,nekem miért nem? Anyu azt mondta,segít szívesen,de az olyan ciki. Mit csináljak? Írjatok köszi

2013. márc. 16. 10:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Milyen póz a legjobb?Állva nem megy. Nem merem megkérdezni anyut,pedig mondta,hogy segít,csak nem tudom hogy értette,úgy meg gáz. Azért szeretném ma próbálni,mert szerintem elég erős az első napon.
2013. márc. 16. 11:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a barátnéd tud tampont használni, nem jelenti azt, hogy Neked is feltétlenül tudni kell! Van aki tud, mert olyan a szűzhártyája, van aki nem tud.
2013. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amíg szűz voltam, én sem tudtam tampont használni. Szinte az összes barátnőmnek ment, nekem nem. Ne erőltesd.
2013. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... tudod a hülye a saját kárán tanul az okos a másén... döntsd el Te melyikbe tartozol, de a hozzászólásaidból én az elsőre tippelek. Neked aztán magyarázhat az ember. Akkor meg minek kérdezel? Úgyis ezt akarod hallani: Dugd fel erőből nem baj ha fáj, az sem baj, ha megsérül a hüvelyed majd a nődokinál sokkal jobb lesz kezelésekre járni. Te még nagyon gyerek vagy. Szegény anyukád ha tudná, hogy itt érdeklődsz ahelyett, hogy esetleg vele megbeszélnél és hallgatnál az okos szóra!
2013. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Sikerült :) Köszi a segítséget, nem is volt nehéz,csak én voltam béna. Az előzőnek üzenem,hogy nem azt akartam hallani amit írtál,hanem normális választ.
2013. márc. 16. 12:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Viszont arra tényleg figyelj, hogy NE csúszdázz, ahogy az egyik válaszoló már írta: felmegy a víz, és ereszteni kezd, saját-és elég égő- tapasztalat.
2013. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Már szinte gyerekjáték a csere. De szerintem nem fogok vízbe menni. Köszi a válaszokat.
2013. márc. 16. 21:03
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor minek volt ez a nagy felhajtás? Nyugodtan szolgálták volna Anyukáját, nincs ebben semmi ciki!
2013. márc. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Semmilyen nagy felhajtás nem volt,csak segítséget kértem,mert ez az oldal ezért van,ha jól tudom.
2013. márc. 17. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!