Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy tegnap este kellett volna, vagy ma reggel. 2,5 éve szedek Yassminellet, és mindig vagy Vasárnap este jön meg, vagy hétfő reggel, ez így van már a kezdetek óta. 11 éves korom óta van meg, most 23 vagyok. Mindig napra pontosan 28 naponta jött meg. 6-7 napig megvan és kezdődik minden az elején. Terhes nem lehetek, január 28.-án voltunk együtt utoljára a barátommal. (Igen tényleg akkor, 4 éve vagyunk együtt és 2,5 éve van prosztata betegsége ami miatt, elég nehézkes és macerás ez a dolog, de nem baj, a fő hogy itt vagyunk egymásnak, majd csak túl lesz rajta :))Antibiotikumot szedtem, de még februárban, akkor volt egy felső légúti fertőzésem 3 hét volt mire kimásztam belőle. De az előző mensim gond nélkül lezajlott.

Mi lehet az oka? Fogalmam sincs:( Annyi bajom van, nem hiányzik még hogy ezzel is problémám adódjon:( Van tippetek? Várjak hátha megjön? Se jele nincs, semmi, nem vagyok ingerültebb, nem fáj a cicim se, a hasam se, pedig ez már 3-4 nappal előtte elkezdődik :8


2013. márc. 18. 21:58
 1/1 Pipis válasza:
100%
Szia! Az antibiotikum befolyásolhatja, megakaszthatja, hatástalaníthatja a fogamzásgátlót!
2013. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!