Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló tablettákkal...

A fogamzásgátló tablettákkal kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a hatékonyságára: teljesen védett vagy neked ennek ellenére is becsúszott egy baba? vagy hallottál ilyet (ismerősök, barátok között nem a neten)

illetve a fontosabbik szempont: a szedése után sikerült egészséges gyereket alkotni, vagy utána már nem is sikerült? és természetesen az ilyen mellrák nem tudom milyen rák kialakulásával kapcsolatban is érdeklődnék.



2013. márc. 20. 01:02
 1/4 sombrita válasza:
A tabletta jó megoldás, ha a nőgyógyász írja fel, ő tudja jobban, melyik neked a legmegfelelőbb. Csak akkor nem biztonságos, ha nem pontosan szeded, a nőgyógyászati rák kialakulása is sokkal alacsonyabb, és az abbahagyása után, nyugodtan lehet gyereket "alkotni". Sok esetben a fogamzóképesség is jobb, ha előtte tablettát szedett valaki. Hallani lehet, hogy tabletta mellett esett teherbe valaki, de az nem teljesen pontos, vagy elfelejtette néha, vagy egyéb oka volt, ami a gyógyszer tájékoztatóján is szerepel (pl: antibiotikum szedése, hasmenés, stb.)
2013. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

5 évig szedtem, nem csúszott be baba. :)

Migrénes fejfájást okozott nálam, amikor megvonásos vérzésem volt, előfordult, hogy hánytam is ekkor. Ezért tavaly januárban abbahagytam. A menstruációm nehezen állt helyre, pattanásos lett azt arcom, hátam. De a fejfájásom megszűnt. Illetve kiderült, hogy elrejtett egy betegséget, amivel most szívok, és nehezen jön össze a baba. Nem a gyógyszer okozta, de elfedte a tüneteket, így csak most derült ki. Mindennel együtt, én nem szednék soha többet. Semmilyen hormonális dolgot nem szedek be, rakok fel most már magamnak :)

2013. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sohasem szedtem, szerintem természetellenes megbolygatni a hormonrendszert és átverni a szervezetünket. Egyszer vissza fog ütni.


Másrészt a férfiak számára szexuálisan sokkal vonzóbb a saját illata azoknak a nőknek, akiknek nincs megbolygatva a nemi hormonszintjük.

Saját tapasztalatból mondom, minden eddigi barátom elmondta, hogy nagyon jó illatom van és nem a parfüm vagy tusfürdő miatt.

2013. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondjuk szerintem vannak emberek, akik hiába nem szednek semmit, egyszerűen nincs kellemes illatuk. Engem kifejezetten taszít sokak illata, és itt nem a tisztálkodásra gondolok, hanem amit "kibocsátanak". Erre igazából akkor jöttem rá, amikor a párommal megismerkedtünk, imádom az illatát, és nem a parfümre gondolok! Szóval ebben tutira van valami, amit az utolsó előtti írt. :) De majd megkérdezem a páromat, hogy ő észrevett-e valami változást az illatomon, mióta abbahagytam a bogyót. :)
2013. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!