Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a fogamzásgátló tablettákkal?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni, és szeretném, ha leírnátok, hogy milyenek a tapasztalataitok. El lehet-e tőle hízni? Milyen káros, és előnyös hatásai vannak?
2011. aug. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ördögtől való blaszfémia az, lányom!
2011. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok:

Egyik barátnőmön semmilyen változás nem látszik

Egy barátnőmnek megnőtt a melle tőle

Nekem megnőtt a mellem és vele együtt minden egyéb is.


Igen el lehet hízni tőle, de nem biztos, hogy el is fogsz. Mindenki szervezete máshogy reagál erre. Én peches vagyok.

2011. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Milligestet szedek és totál független tőle a súlyom,viszont amióta szedem nincsenek görcseim mensikor és szebb a bőröm is.De ez tényleg egyén függő,mert a barátnőimnek pl tabi szedés után enyhült a vérzésük(pecsételős lett)22/L
2011. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Minden szervezet másképp reagál a fogamzásgátlóra. Én pl. elhíztam, kiszőrösödtem, petefészek működésem teljesen leállt. Évekig szedtem, hogy ne legyen gyerekem, most meg több mint tíz éve mindent megteszek, hogy végre legyen... :s

A barátnőm évekig szedte minden probléma nélkül, és mikor abbahagyta, akkor is rendben volt minden. De több (3) ismerősöm viszont a fogamzásgátló tabletta mellett esett teherbe...

Szóval embere /szervezete/ válogatja.

2011. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Könyörgöm, ne használjátok, ha nem muszáj! Először semmi negatív nem látszik, de sokan rájönnek, hogy borzalmas méreg.

"A hormon olyan a ráknak, mint a trágya a földnek." Bár emlékeznék, ki mondta ezt, de egy doki a tévében.

A lényeg, hogy nekem elmúltak tőle a pattanásaim, szép sima bőröm lett tőle, de cserébe 8 daganat képződött lassan a melleimben, amíg szedtem. Lehet, hogy te épp nem vagy érzékeny rá, de ha igen, akkor bánhatod.

Én nem híztam tőle és nem is lettek nagyobbak a melleim. Ez is egyénfüggő. A menstruációm sokkal gyengébb volt.

És el ne felejtsem, hogy a petefészkeimben ciszták alakultak ki, szintén a kérdéses időszakban.

És most, hogy szültem, pajzsmirigy gondjaim vannak, ami szintén lehet a fogamzásgátlóktól. Pedig, modern kis hormon tartalmút szedtem.

Én nem állítom, hogy ez mind az antibébi miatt van, de ha igen, akkor szívesen visszacsinálnám.


Nézz utána! Írd be Google keresőbe, hogy a fogamzásgátlók mellékhatásai.

2011. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!