Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A genitális nemi herpeszt...

A genitális nemi herpeszt minden esetben kísérik apró hólygok? Vagy egy repedés is lehet herpesz?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok de nagyon tudatlan vagyok e téren, segítség kellene, mert attól tartok hogy félrekezeltek engem! Szétrepedtem odalent a fenekem fele egy "csíkban" csípi a víz is csak spec.intim mosakodó nem csíp minden más igen!Sosem volt rajta hólyag, viszont állandóan havonta egyszer 1-2 napra visszatér a repedés! Ilyenkor pimafucorttal kezelem orvos ezt mondta!Volt vki hasonló helyzetben?

2013. márc. 20. 12:32
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanolyan repedes van de meg senki semmit nem adott ra... mert majd elmulik... szeretkezesnel mindig faj es nekem is csipi neha... ugyanez:/
2013. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vettem sudocrem-et a DM-ben 1000forint volt és úgy tűnik hogy hatásos, nem merem elkiabálni de egész jó! Babapopsi kenőcs de én oda kenem és eddig előbb utóbb sikerült elmúlnia!Próbát megér!
2013. jún. 10. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!