Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran elő jön az hogy...

Gyakran elő jön az hogy hirtelen elkell mennem pisilni, de csak pár csepp jön és rettenetesen fáj. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ilyenkor percenként járok wcre és csak pár csepp vizelet jön,de nagyon fáj!

Lever a víz s ráz a hideg.

Voltam vese uh-n de semmit nem mutatott ki.

Mitől lehet ez? :(

21L



2013. márc. 22. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hólyagod van gyulladásban. El kéne menned orvoshoz.
2013. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sima felfázás, nekem sajnos rengetegszer van ilyen... menj orvoshoz, és írass fel gyógyszer rá, emellett igyál sok teát! én Cifrant kaptam, attól pár napon belül elmúlt, és persze sok folyadékot is ittam. L/18
2013. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az orvosod elküldött ultrahangra, de aztán hogy látta a leletedet, nem írt fel gyógyszert? Ilyenkor szoktak antibiotikumot felírni. Felfáztál, vagy kaptál valamilyen fertőzést. Holnap elmehetsz az ügyeletre, ott tesztcsíkkal megnézik a vizeletedet, és kaphatsz gyógyszert is. Én február elején jártam így...
2013. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem lehet h ez valami szervi baj?

Ilyen sokszor fel lehet fázni? Na meg van h nem jön ki teljesen.van h beveszek egy algopirit és utána elmúlik ... Ez az algopirin amúgy szerintem pszichésen használ ...

2013. márc. 22. 18:31
 5/11 melike11 ***** válasza:
Hüvelygyulladástól is lehet.Elvileg ha fáj és csíp és sűrűn kell vizelni az coli baktérium okozza(ami a kakiba van).De okozhatja nemibetegség is pl.:uraeplazma fertőzés.
2013. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál már voltam.Pimafucinkúpot írt fel...
2013. márc. 22. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Naí jó, akkor szépen menj el urológushoz haladéktalanul, aki megnézi a vizeletedet! Nem UH-ra kell menni, hanem vizelettenyésztést végezni, mert tele lesz bacival, amire antibiotikum kell. Azért van ilyen sokszor, mert soha nem kezelik ki! Erre még a háziorvos is tud gyógyszert adni első körben.
2013. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Voltam a háziorvosnál,Ő azt mondta h petefészek ciszta,így kerültem el a nőgyógyászhoz.Ott nem találtak semmit.

Rá pár napra elmentem az ügyeletre,mert nagyon rosszul voltam s ott közölték h nincs olyan műanyag pohárka amibe pisiljek menjek haza,vegyek be algopirint,attól majd jobb lesz ...

Aztán akkor elmúlt,ez volt 2-3 hete és most megint elő jött.

2013. márc. 22. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ez vicc... kezdve a háziorvossal.. petefészekciszta diagnózist csak nőgyógyász állapíthat meg. Akkor marad az urológia, mondjuk holnap. Reggeli pisit vigyél be pohárba.
2013. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szombaton is van urológia?

De az a vicc h már megint 'elmúlt'.szóval érzem h valami nincs rendben,de már semmi tünet :s

2013. márc. 22. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!