Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gravida mennyire jó? 3...

A Gravida mennyire jó? 3 hónapja szedem az Elevitet, nem sikerült teherbe esni, hízni viszont annál jobban. Most szeretnék váltani és úgy tudom, hogy a Gravida Béres termék. (A Béres csepp is rettenetesen hízlal. ) Mit érdemes szednem?

Figyelt kérdés

Amúgy nem eszem többet mint máskor, csak az Elevit gondolom jobban beépíti a zsírokat.


Köszönöm


2009. jún. 29. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
szedj femibiont, de nem az elevittől vagy a femibiontól leszel kismami :)
2009. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a vitamintól sikerül teherbe esnem, de nem merem abbahagyni, mert reménykedem, hogy egyszercsak összejön. Azért köszönöm.
2009. jún. 29. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én a Femibion 800-at szedem.

semmi mellékhatás, sok kismama van akörnyezetemben, ők is dícsérik.

Állítólag a nődokik is inkább ezt ajánlják.

Nézd meg a honlapját, sok a hasznos infó.www.femibion.hu

Az elevittel szemben ez tartalmaz jódot, ami nagyon fontos.

Néhány nő szervezete nem tudja átalakítani a folsavat hasznos foláttá, A femibion az egyetlen magzatvédő vitamin ami már átalakított hasznos folátot tartalmaz.

Sok sikert!

2009. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell drága Elevitet meg ilyenekt szedni, nem az a fontos hanem a FOLSAV, elég ha csak azt szeded, és mellé rendesen táplálkozol.

Teherbe nem esel tőle, csak az a legfontosabb a babának, és azért jóval olcsóbb mint a multivitaminok.

Kérdezd meg a dokidat, vagy a háziorvost.

Nekem ezt genetikai tanácsadáson mondták.

Elevit elég mituán terhes lettél.

2009. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elevitet szedek én is, màr kezd elfogyni, ràm is ràm dobott 6kg.ot :( én a Hipp Natal vitamin készitményt fogom kiprobàlni, bàr dràgàbban jönn ki, mint az Elevit, de sokan dicsérik!1000-1200 ft körül van 2 ü, ami 12 napra elegendö!Itt a gyakoriban is irtak rola, üsd be a keresöbe! :)

[link]

2009. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2009. jún. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!