Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú Folyás, de...

Kellemetlen szagú Folyás, de mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok. Van egy új barátom akivel 3hónapja vagyunk együtt. 4x szeretkeztünk már egymással én természetesen szedek gyógyszert így az óvszeres védekezést elhagytuk. Pár napja arra lettem figyelmes hogy fehér színű folyásom van ami nagyon kellemetlen szagú. Elmentem a háziorvosomhoz mivel a hasam is fájt nagyon többször kezeltek is a hasammal. Ezt követően nőgyogyászatra kaptam beutalót ahol hüvelyi ultrahangot is végeztek a hasfájásomra. Nem találtak semmit és a folyásomra kellemetlen szagokra se mondtak semmit! Nagyon cikinek tartom ezt oly annyira hogy nem mertem szólni ott az orvosnak úgy gondoltam észre veszik és adnak rá valamit. Vérvizsgálatom is volt nőgyogyászati probléma tünetek nem észlelhetők monocita számom nagyon magas 3xxx s lett. 13 értékkel. Kérlek segítsetek nem tudom mit tegyek ezellen a szag ellen. Barátommal azóta nem mertem lefeküdni. Lehetséges hogy ő fertőzött meg?
2009. szept. 17. 12:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönök mindenkinek mindent! Kérlek titeket ne itt vitázzatok és kicsit értelmezzetek! Én nem írtam hogy nekem mindig volt és van folyásom!! ( tehát engem nem ezzel kell ( kellett) kezelni ).... Az új párom után jöttek ezek a tünetek ki folyásom már egyálltalán nincs a szag is enyhült mostmás csak enyhe pisi szag van de azt is tisztálkodásnál érzem mint a múltbéli kellemetlen szagot!!! ( ismétlem kellemetlen szagot ) Nem írtam én egy mondatomba se hogy ezt lehet érezni rajtam vagy a ruháimon......... fürdés közbe mikor tisztitom magam kimosoly a hüvelyem akkor éreztem!! Szerencsére mint írtam már csak enyhe pisi szag van!!!!!!
2009. szept. 22. 08:25
 12/13 anonim válasza:
50%

" Nem írtam én egy mondatomba se hogy ezt lehet érezni rajtam vagy a ruháimon...... " idioták...ennyit erről -.-"


Különben nekem is kellemelten szagu a folyásom. Mégsem fertőzés. de különben ha az uj párod ota jelentkeztek a tünetek akkor igen valszeg elkaptál egy enyhe kis fertőzést a kedvesedtől. de mivel mulik, nem kell orvoS. De mindneképp nézesd magad gyakran ha ennyire hajlamos vagy elkapni ezeket :-S

És nem dorgáltam le senkit...csak ez a gyakorikérdések egy nagy szar...hülyititek itt össze vissza az embereket. Neked meg azt tanácsolom kedves kérdező, ha ilyen bajaid vannak ne ide gyere fel kérdezni...mert itt elég különböző válaszokat fogsz kapni. Tessék elmenni orvoshoz. Az tuti megmondja mi a bajod..nem kell találgatnod. E.

2009. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én tanácsot kértem azt hogy hol teszem meg a kérdésem kinek esetleg kiknek rám tartozik nem te éled az életem! Amúgy a tüneteim elmúltak............
2009. szept. 23. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!