Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? Én ezt már...

Mi lehet a gond? Én ezt már nem érem.

Figyelt kérdés

Már három hónapja folyamatosan ez megy. Menstruálok, elmúlik, rá egy hétre fehér darabkás folyás, majd minden helyrejön magától. Nem viszket, nem fáj, nem büdös. Következő hónapban megint ez. Eddig szedtem fog. gátlót, de most abbahagytam, és megint előjött ez a fehéres dolog. Az előző hónapban már egy Canestenes kúpos kúrát is végigcsináltam.

Meg vagyok rettenve, mert már babát szeretnék. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Az orvos nem lát semmi gondot, de akkor mi lehet az a fehér folyás?

Köszönöm előre is a segítséget.


2009. szept. 17. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egészséges vagy. Ez a peteérés jele.
2009. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bizony. peteéréskor, a ciklus közepén szinte mindig erősebb a folyás, ez természetes. :)
2009. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

De még mindig nem érem azt, hogy akkor a fog.gátló szedése alatt is volt peteérés, vagy akkor ez mást jelentett.

Mert az a fehéres dolog akkor és most is volt.

Köszönöm a kedves válaszokat!!!

2009. szept. 19. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!