Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a gond? Én ezt már...

Mi lehet a gond? Én ezt már nem érem.

Figyelt kérdés

Már három hónapja folyamatosan ez megy. Menstruálok, elmúlik, rá egy hétre fehér darabkás folyás, majd minden helyrejön magától. Nem viszket, nem fáj, nem büdös. Következő hónapban megint ez. Eddig szedtem fog. gátlót, de most abbahagytam, és megint előjött ez a fehéres dolog. Az előző hónapban már egy Canestenes kúpos kúrát is végigcsináltam.

Meg vagyok rettenve, mert már babát szeretnék. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Az orvos nem lát semmi gondot, de akkor mi lehet az a fehér folyás?

Köszönöm előre is a segítséget.


2009. szept. 17. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a fehér darabos folyás véletlenül nem olyan színű, mint a tejes víz, az állaga pedig mint a tojásfehérje, illetve attól szárazabb, jobban egyben van. Ha igen: a méhnyálkahártyájának állaga megváltozik, amikor peteérés van. Vannak nők, akiknek fel kell nyúlniuk a méhszájukig, hogy megtudják vizsgálni eljött-e ez az idő, de vannak olyan nők is, akiknek nem kell más tenniük, mint a bugyijukat nézni, mert egészen odáig távozik a nyálka. Ha a fent leírt állagú, akkor mindent bele és szeretkezzetek azokon a napokon!
2009. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egészséges vagy. Féhér, tapadós folyás, terméketlen nap, nyúlós, áttetszős: termékeny nap. Mindenkinek így van.

Csak van olyan életszakasz, amikor több. Biztos nem voltál még elég érett, amikor szedni kezdted a tablettát. Ez most azt mutatja, hogy érett fogamzásképes, egészséges nő vagy. Ne használj gyógyszereket, mert csak kibillennsz. Íg ypont jó.

Olvasd el, én a lányiskolákban kötelezővé tenném:

Meg a fiúknak is.

Természetes fogamzásszabályozás c. könyv


* Szerző: Bippan Norberg

Szil Péter

* Kiadó: Planétás Kiadó

* ISBN: 9632340078

2009. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy számolom, pont félidőben. Ez a peteérés jele lehet.
2009. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

De még mindig nem érem azt, hogy akkor a fog.gátló szedése alatt is volt peteérés, vagy akkor ez mást jelentett.

Mert az a fehéres dolog akkor és most is volt.

Köszönöm a kedves válaszokat!!!

2009. szept. 19. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!