Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a csomo a honom...

Mi lehet ez a csomo a honom alatt?

Figyelt kérdés

Voltam vele orvosnál,aki természetessen elkuldott vele ultrahangra. Az orvos aztmondta ,hogy semmi kulonos,nemkell vele foglalkozni ,ott is vannak tejmirigyeim és azok vannak megduzzadva. Igen akkor éppen szoptattam.

De nemis érdekelte ot ,hogy mondtam neki ,hogy már terhesség elott is ottvolt, és még most is ottvan ,mar 1éve nemszoptatok....Aztmondta elfog mulni..

De ha már elotte is ott volt akkor ,hogyan mulhat el szoptatás után ? hogy mondthat ilyen hulyeséget ? és lám ...nemszoptatok és még mindig ott van.

Bár a nogyogyaszom aztmomndta,h ne aggodjak ,tudtam 8honapig szoptatni ,nemlehet nagy baj...

Szerintetek mi lehet ez ? És ellehetne ezt valahogy távolitani belolem, mert nagyon csunya...nemtudok egy ujatlan felsot felvenni ,mert kidudorodik ...egyszeruen olyan mintha egy nagy hájdarab lenne, de csak az egyik felén...kegyetlen...Egyebként fájni nemfáj,ha megnyomom akkor sem...


2013. márc. 25. 12:31
 1/2 Silas válasza:

Ha netalán meg letté lvolna fázva, akkor akár nyirokcsomó duzzanat is lehet(ne). De az nem türemlik ki (szerintem).

Az is biztos, hogy a mellrákosoknak a hónaljból szokták eltávolítani a nyirokcsomóit az esetleges "áttétek" miatt.

Reméljük itt egyik sem áll fenn. Sebészet talán többet tud mondani... de ők előbb vágnak aztán kérdeznek. Nem könnyű jó tanácsot adni...

2013. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy ismerősömnek is volt ilyen problémája , az oka pedig hogy sokat/gyakran borotválta a hónalját.Nála műtéttel távolították el.
2013. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!