Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az előfordulhat, hogy kimarad...

Az előfordulhat, hogy kimarad egy hónap? (menstruáció)

Figyelt kérdés

legutóbb márc. 15-én jött meg, de azóta semmi. elfordulhat, hogy ez a hónap kimarad?

Ja mielőtt kérdeznétek terhes nemvagyok!

14/L


2013. márc. 26. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A Te korodban még lehet, hogy több is ki fog maradni. Még nem állt be rendesen, ami akár 16-17 éves korodra fog megtörténni.
2013. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

persze hogy nincs semmi hiszen márc 26. van.

a kérdésedből viszont nem lehet tudni,hogy csak azon az egy napon volt vérzés vagy többön is.

2013. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat,ilyen fiatalon ggyakori,hogy kimarad ey vagy akár több hónap is.
2013. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Barátnőmnek 17évesen kimaradt 2 hónap,a 3ik után ment el dokihoz,aki adott neki valamit amitől megjött neki
2013. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy csak egy napos volt a vérzésed? Ilyen előfordulhat serdülőkorban. Semmi gond!
2013. márc. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több hónap is kimaradhat, az is természetes lenne még.
2013. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen ki is maradhat, késhet is, szinte minden előfordulhat, aztán majd úgy 16 áves korodra be fog állni rendszeresere.
2013. márc. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Még rendszereződnie kell, majd lesz egy "ritmusa", de egyébként is késhet egy hetet, nekem is szokott késni, meg amikor annyi idős voltam mint te, nekem is maradtak ki hónapok, nincs ezzel semmi gond!
2013. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Átlagosan 28 naponként jön meg, de ez változó egyénenként, sőt ugyanannál az egyénnél is elég nagy változatosságot mutat, így gyakorlatilag 25-33 naponként.


A tinédzsereknél a ciklus még meglehetősen ingadozó lehet, csak kb. 18-19 éves korban vesz fel egy viszonylagos állandóságot. Ez a hormonális szabályozás ingadozása, majd fokozatos stabilizálódása miatt van.

2013. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!