Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ha az első...

Normális, hogy ha az első mensi után kimarad 1-2 hónap? 14/L

Figyelt kérdés
Idén augusztusban volt először barna folyás. 4-5 napig tartott. Október elején megint volt. De a 2. nap után ha kitöröltem alul, akkor a wc papír véres volt. Ez már a mensi volt? Azóta semmi. November és december is kimaradt. Ez normális?

2012. dec. 22. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,normális.Körülbelül 2 év múlva fog beállni.
2012. dec. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónap normális, de ha fél évig sem jön meg a következő menstruációd, akkor jó lenne ha orvoshoz mennél. Addig ne aggódj! :) Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, majd 16 éves korodra kell, hogy beálljon!
2012. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül 16 éves korra kell beállnia, hanem az elsőtől számítva 2 éven belül. De ahogy mondtam, serdülőkorban maximum fél év kimaradás normális 2 menstruáció között. 2. voltam. Boldog karácsonyt! :)
2012. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

normális.

nekem a második menstruációm egy hétig csak olyan barna folyásos dolog volt,de tudtam hogy menzesz mivel az első után jött 28 nappal.

nekem mázlim van,mert a második és harmadik között is 26 nap telt el szal eddig mindig megjött. Pont karácsony napján lesz ovuláció ha jól számolom xdd


lehet hogy januárba meg fog jönni rendesen,nyugi! az augusztusi barnázás az gyenge menzesz volt,mert ha napokig tart,akkor biztos csak az lehet.

14L

ui: nekem most októberben jött meg először :)

ha van kérdésed,írhatsz nyugodtan!

2012. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is pont így volt... 2 hónapban barna folyás utána pedig az első mensi... és ezt természetesen normális nekem már több mint egy hónap telt el és még mindig nem jött meg a 2. Egy cipőben járunk
2012. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!