Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napéjegyenlőség miatt késhet...

Napéjegyenlőség miatt késhet a menstruacio?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is késett.de ma Te vagy a 4. akivel beszéltem és késik neki,szóval valami van a levegőben ... :D
2013. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
+2,akikkel én beszéltem :DD
2013. márc. 26. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami a "holdjárásban". Több mint 40 nő között dolgozom. Ha késik, vagy korábban jön meg a menszim, akkor kb, a kollégáim 1/3-ának is.
2013. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ezek szerint télleg lehet valami ....

De ez azért kicsit 'félelmetes' nem?

2013. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A napéjegyenlőségnek semmi köze a holdjáráshoz, és bizonyos csillagászati jelenségekkel ellentétben semmiféle közvetlen hatása nincs a földi életre.
2013. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4

Az, hogy együtt élő, vagy együtt dolgozó nők menzesze összehangolódik egy ismert jelenség, és inkább a hormonokban keresendő a magyarázat, mint a Holdban.

2013. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az előző jól mondja: akik együtt vannak sok ideig,azoknál kialakul egy ritmus. ez a jelenség a feromonok miatt van. a mások által kibocsájtott feromonok hatással vannak a peteérésedre és a te feromonjaid is "beleavatkoznak" a másik ciklusába.

de a Holdnak van köze hozzá. egy Hold ciklus kb 28 napos,ami megegyezik egy átlagos női havi ciklussal. pl a barátnőmnek tavaly mindig teliholdkor jött meg. nekem legtöbbször növekvő sarló idején. de most viszont az utolsó negyed idejére várom.

hogy a napéjegyenlőségnek van-e köze hozzá,nem tudom. viszont lehetséges hogy van,mert ahogy olvasom,sokaknak megváltozott a ciklusa.

2013. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem nem!


A mentsruáció akkor jön meg, amikor kell neki, nem figyeli, hogy milyen hosszúak a nappalok és az éjszakák!

2013. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

még jó hogy nem figyeli... xdd

viszont elmondom neked hogyha nem lenne Hold,ember se lenne!

ja és megfigyelték hogy több a szülés,rablás,öngyilkosság teliholdkor.

bizonyos állatok teliholdkor is párzanak.

az apály-dagály jelenségnek köszönhető hogy az élet megjelent a szárazföldön..

ezek után azt gondolod,hogy nem befolyásol semmit?

2013. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!