Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 27. hetes kismama vagyok. Pár...

27. hetes kismama vagyok. Pár hete kezdődött és 1re rosszabb. Már annyira fáj a derekam (inkább csípő) bal oldala, h a bal lábamra ráállni sem tudok. Néha "bejáródik", néha rosszabb lesz, pihenés sem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez volt. Sajnos nekem végig megmaradt, ezért tanácsot nem tudok adni. Az orvosom szerint ekkor kezdődött meg a medence tágulása, ami okozhatta ezt a fájdalmat, ill. még az is lehetséges, hogy a babád helyezkedett úgy, hogy nyom egy ideget. Lehet, hogy kicsit, jobban nyomja, később, ha kicsit elmozdul, kevésbé. Kitartás!

2009. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha az orvosod szerint a babával minden rendben, akkor szerintem is inkább csak úgy fekszik, hogy neked okoz kellemetlenséget. Nekem a szeméremcsontomat nyomta a baba annyira, hogy sokszor ülni, járni is alig tudtam. A kocsiban minden zöttyenésre kínok kínját álltam ki, volt, hogy alig bírtam sírás nélkül. Tudom, sokaknak hülyén hangzik, de nekünk bejött (vagy csak véletlen volt? de végül is nem veszíthetsz semmit): próbálj meg beszélni a babáddal, simogasd a pocakodat közben és hangosan kérd meg, hogy helyezkedjen odébb, mert így neked nagyon rossz, fájdalmas. Varázslatos dolog a terhesség, még megfoghatatlanabb az anya és magzata kapcsolata. Hátha tényleg működik!
2009. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!