Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok....

29 hetes kismama vagyok. Annyira mozog a "Lelkem" hogy majdnem visszajött a vacsi. Egészen a mellem alatt forgolódik. Lehet hogy kevesebbet kéne ennem. Ez egyre rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Tudtok vmi jó szert savlekötésre?A terhességem elején sokat hánytam, sok volt a savam. Ez visszajöhet a végén is?
2010. máj. 19. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább többször kevesebbet egyél, akkor egy kicsit jobb lesz és vegyél be rennie-t.
2010. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 30 hetes vagyok, a 3. terhességem, de még ilyet egyikkel sem éreztem. Vacsizni szinte nem is nagyon tudok, mert 3 falat után televagyok. Pedig pár hete mennyit nasizam esténként..... Nekem is annyira fönt van a csajom, hogy a mellem alatt bóklászik. Nem beszélve aól, hogyha lefekszem, akkor a hasamon alig bírom elviselni a pizsit, vagy a takarót, csak semmi ne 'nehezedjen' rá. Már csak oldalt fekve jó, de alattam ne legyen meggyűrődve a pizsi se. Elég nyűgös lettem..... A savamra nekem lefekvés előtt egy pohár hideg tej vállt be. (de készenlétben vannak homeopátiás készítmények is) Az már legalább nem zavar, az is szörnyű, ha marja a torkot :( Már csak 10 hét...... :)) Kitartás!


4 éves kiscsaj, 22 hónapos kissrác, 30 hetes pocakcsajszi anyukájuk

2010. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
N
2010. máj. 19. 23:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs. Nekem a 2. terhességem és az elsővel én sem éreztem ilyet. Ebből látszik, hogy tényleg minden terhesség más.
2010. máj. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!