Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok és...

17 hetes kismama vagyok és már több, mint 10 éve gerincsérvet diagnosztizáltak nálam, ami hol jobb állapotban van, hol rosszabb. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már most kezd fájdogálni a hátam és attól tartok, ez a terhesség előrehaladtával csak rosszabb lesz. Ma voltam orvosnál, aki azt mondta, nem tehetek a fájdalom ellen semmit. Azt hittem, ajánlani fog valami kifejezetten kismamák számára kifejlesztett gerinctornát (úgy látszik nincs ilyen), de azt mondta, egyáltalán nem tud segíteni.
2008. aug. 13. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen gyógytorna, de ha más nem, menj el a pl. a helyi sztk reumatológiájára, ott tudnak adni beutalót gyógytornára. Az úszás is biztos segít (aquanatal esetleg).
2008. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keress fel egy gyógytornászt! az gyik kolléganőm is gerincsérves, a gyógytornász mentette meg a műtéttől, csodákat művelt vele. (pécsi a gyógytornász)
2008. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De: ma voltam reumatológián.

Azt mondta a doki, hogy ő így, kismamaként nem tud velem mit kezdeni, nem vállalhatja fel a kockázatot, hogy valami történik a babával. Márpedig gyógytornára biztos kell beutaló.

Egyébként az aqua-natalról már én is hallottam, sajnos elég drága, de valószínűleg akkor is meg fogom próbálni.

2008. aug. 13. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is gyógytornász vagyok. Javaslom, hogy bátran keress fel egy gyógytornászt akár a kórházban ahol szülni fogsz, biztosan tud segíteni. Nekem is volt több ilyen kismamám, semmi probléma nem lesz! Minden jót!
2008. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!