Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért rosszabb a helyzet az...

Miért rosszabb a helyzet az antibiotikum szedése miatt?

Figyelt kérdés

kaptam hüvelyi bacira Antibiotikumot amire érzékeny,most szedtem be az utolsót de a hüvelyváladékom több lett.kicsit viszket,tudom erre mindeki rávágja hogy elgombásodtam ,de nekem tuti nincs gombám ,már néhányszor szedtem Ab-t a bacira de soha nem tenyészett ki gomba és mindig éreztem néha azt az enyhe viszketést.

scak ez olyan rossz hogy az ember azt hiszi hogy a gyógyszertől csak jobb lesz nem is lesz már olyan folyása,de még több is lett:((( azt mondja a doktor úr hogy nem kell hüvelylfóra visszaállító kúp.most mit csináljak,várja pár napot még?? hátha visszaáll minden? annyira utállllooomm,


2011. okt. 6. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azért mondta, hogy nem kell helyreállító kúp mert ki akarja tenyésztetni? Ha így van, ha nem, én nem várnék vele, használnám. Ha javul az állapotom tőle, hol érdekelne mi volt a baj. Ez persze csak az én véleményem, nem javaslat.
2011. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum kiírtja a normális, egészséges baktériumrendszereket, aminek hüvelyi tünetei is lehetnek. Nem vagy feltétlenül gombás, csak a rossz mikroorganizmusok kerekedtek most felül.

Szedj probiotikumot és én a kúpot is elkezdeném használni!

2011. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nota bene: Az antibiotikumok használatakor és után is szükséges a probiotikumok használata is.
2011. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaja sajnos kúpozom kell,muszáj egy hétig csinálni?
2011. okt. 6. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, muszáj.

Gyntima...

2011. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!