Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvosi vizsgálat volt...

Milyen orvosi vizsgálat volt a legcikibb Nektek? Volt olyan ahol teljesen le kellett vetkőzni mezitelenre, vagy csak bugyi maradhatott? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 15:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát megnèzném és megcsináltatnám az orvosokkal is ők mit szólnának,ha nekik kellene meztelenül együtt vizsgálatra menni,na tuti termêszetesnek nem vennêk


Ha valami nem tetszik nekem simán nemet mondok,más civilnek mi köze hozzám.Sima alap vizsgálatokhoz meg nem kell meztelenre vetkőzni,csak nem kell birkának lenni ês csak mindent megcsinalni,lenyelni

2014. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
43%

Bizottság előtt meztelenre vetkőzni?

Ez orvosi bizottság?

Repülő vizsgához kellett vagy mi?


Biztos perverzek voltak.

Nem normális eljárás.

Kïváncsi lennêk a bizottság is levetkôzne el.


Van pár ismerősöm akiknek kell menni orvosi bizottsághoz,évente tartos betegség,de meztelenre sosem kellett vetkőzni.

2014. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, engem nem zavart annyira, hogy szóljak érte, nem szokott problémát okozni, hogy bárki előtt levetkőzzek, és nem hiszem, hogy az orvosok a perverzióikat élnék ki a rendelőben, a munkájukat végzik.
2014. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Az orvosok munkavégzésére is vonatkoznak szabályok,a betegekre nèzően vannak szabályok amiket be kell tartani,hogy a beteg jogai ne sérüljenek,a méltósága vagy szeméremérzete,van titok tartási jog.


Az orvos akkor végez jó munkát ha ezeket betartja,ês amit te leírtál ott ezeket mind átlépték mégha te nem is vagy szégyenlős!

Az emberek igen nagy rétegének sértő,megalázó az amit te leírtál így őket is szemelőtt kell tartani nemcsak magadat.



Orvosilag,szabályzatban le van írva a betegnek csak annyira kell levetkőzni ês annyi időre amit a vizsgálat megkíván.

Tehát ha a tüdőt nézik csak felül vetkőzik le,majd utána öltözhet,nem az van hogy vegyen le egyből mindent.Akkor kell vetkőzni ha valóban meg is visgálják.


Aztán le van írva a diszkréció,szemérem érzet,orvosi titoktartás:

Tehát orvosi személyzeten kívül oda nem tartozó személynek ott nincs helye,csak annyira levetkőzni amit a vizsgálat megkíván.



Lehet te ebben semmi cikit nem láttál,de honnan tudod masoknak ez a vetkőzz le meztelenre tucat orvos előtt,(gondolom csak egy orvos vizsgál csak,így a többi feleslegesen van ott)plusz civil előtt nem ciki.


Hidd el másnak ciki!



Ha az orvos korrekt lett volna,nem bu nkó akkor nem így járt volna el!

Ezeket a dokikat is megnézném hasonló helyzetben,ha velük járnának így el mit szólnának,mert ők sem különbek senkinél!!!!


Egyáltalán megvizsgáltak?

Voltak vizsgálatok?

Te repülőt vezetéshez kellett bizottság elê menned?

Mert erről semmit nem írtál hogy tisza képet kapjunk erről

2014. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt tucat, ketten voltak. Nem tudom, milyen szabályokat sértettek meg, és elhiszem, hogy másnak ez ciki volna. Én csak azt mondtam, hogy engem nem annyira zavart. Gondolom, nem egyszerre kellett volna több férfit behívni, csak gyorsítani akartak az ügymeneten.

Ezek sebészek voltak, ott éppen csak megszemléltek, de egyébként NAGYON alaposan megvizsgáltak, legalább egy tucatnyi helyen, és van olyan problémám, amit pont ott derítettek ki, és nélkülük talán nem is tudnám.

2014. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Most azt írtad tehát előtte más helyen megvizsgáltak,gondolom ha jól vettem ki,tehàt itt vizsgálat sem volt csak vetkőzès istenigazából.


Akkor első hiba más civillel együtt senkit nem lenne szabad vizsgálni.

Második hiba:Ha elküldtek szakorvosokhoz akkor az igazolasokat kell megnézni,nem ki tud A hány orvos előtt levetkőzni.

Harmadik hiba:Ha nincs valódi vizsgálat akkor vetkőzni sem kellene,és egy olyan vizsgálat sincs ahol elvárnák és szükség lenne hogy valaki mindent levegyen.


Te előszôr bizottságról írtál,most meg sebészekről.

Mégis hány emberről,orvosról van szó?


Ha elmész a kirendelt visgálatokra szinte (pl. szemészet,belgyógyászat,bőrgyógyászat,urológia,fogászat stb,ami még előfordulhat)mindig egy orvos rendel,egy asszisztenssel,nem több orvos ül be és nézeget és csak azt veszed le ami valóban szükséges a visgálathoz.

2014. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Rád lehet nem sértő,de a többségre az,nő,fiatal is kerülhet ilyen szitűba és ez nem elfogadható.


Ahogy olvastam sokak még egy orvos előtt sem szeretnek még alsóneműre sem,levetkőzni nőkre,fiatalokra ez jellemzőbb,hàt ha még mindent le kellene venni,nem csak azt a ruhát amit a vizsgálat megkíván feleslegesen akár több orvos előtt akikre nincs szükség vagy más civil előtt.


Na ezt kell végig gondolni!

Nem azt kell nézni mi gyorsabb,kényelmesebb az orvosnak!

A beteget kell szem előtt tartani!

2014. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos nem volt még. Valahogy mindig másokkal történik ilyen…
2020. dec. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!