Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosi vizsgálat?

Petrusi kérdése:

Orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lesz a suliban védőnői szűrés,csak a bugyi marad rajtunk, egyesével kell bemenni.

Nekem azonban van egy problémám:Nagyon asszimetrikusak a melleim. Annyira, hogy az egyik mellem A kosárméretű, a másik D-s.

Anyukámmal a következő hónapra már van időpontom orvosnál, hogy megvizsgáljon emiatt.

Szóval nem szeretném levenni a melltartómat, de nem tudom, hogy hogy oldhatnám meg.Ti mit gondoltok erről?


2013. márc. 26. 19:38
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd le! Biztos vagyok benne,h a védődő már látott,hallott ilyet. Ha rákérdez, akkor mondd el,h mentek orvoshoz anyukáddal.
2013. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Az orvost nem fogja érdekelni a melled.
2013. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm, akit már megvizsgáltak azt mondta, hogy tapintással vizsgálják a mellet.
2013. márc. 26. 20:15
 4/50 anonim ***** válasza:
Akkor se fogja érdekelni hogy néz ki. Csomókat keres rajta.
2013. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
Sehogy és nem is szükséges. Az iskolaorvosi vizsgálat pontosan értetek van, hogy segítsenek kiszűrni rendellenességeket. Ha szóvá teszi, akkor szólj, hogy van dokihoz időpontod. Ennyi az egész.
2013. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy értünk csinálják, de azért nagyon szégyellem magam, nem tehetek róla.Engednék mindent az orvosnak, ha nem lenne ez a problémám. Egyébként 15 vagyok szóval a doki is valószínű, hogy csak azt fogja mondani, hogy várni kell 18 éves koromig, így meg attól félek, hogy zavarni fog később a párkapcsolatomban.Voltam háziorvosnál, ő adott beutalót dokihoz, de azt mondta, hogy valószínűleg plasztikai sebész lesz a vége, de én mindig is viszolyogtam ettől.szóval nagyon félek...
2013. márc. 26. 20:21
 7/50 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek! Ennek ellenére még mindig az mondom, ha valóban erős az asszimetria (azt tudni kell, hogy senki sem szimmetrikus), akkor sem kell szégyellni az orvos előtt, mert ő tényleg érted van azért, hogy segítsen. Nem ítélkezik, nem döbben le! Erre esküdött fel.

Párkapcsolatról pedig annyit, hogy ha egy fiú szeret, akkor egyáltalán nem ez fog számítani. Ezt tudom, mert nálam más gond van, ami eltér az átlagtól , nekem borzasztó lelki gondot okozott tiniként, a férfiaknak, akik szerettek soha!

2013. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
Az orvosnak nem egy szép fiatal lány vagy, hanem egy beteg a sok száz közül!!!
2013. márc. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Hát először is az iskola orvosnak semmi köze a melled állapotához és semmiképpen sem tapogathatja sem a melledet sem a nunidat!

Ezt nyugodtan mondjátok meg neki, és mond el azt is hogy van saját szakorvosod akihez mész majd a következő hónapban.

A többi vizsgálatot persze végezze el, csak ne akarjon "nőgyógyászkodni".

2013. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

abszolút jogodban áll nem levenni sem a melltartót, sem a bugyit. Főként ha azt mondod, hogy mész saját orvoshoz, aki majd azokat a területeket vizsgálja. Akarata ellenére senkit sem vizsgálhatnak "erőszakkal"!

Hiába mondaná esetleg az Ofő is, ne dőljetek be.


pl ugyanez vonatkozna az iskolai fogorvosra is...


Ha valami nem tetszik, akkor szóljatok a szüleiteknek!

2013. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!