Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Irány a nőgyógyász vagy...

Irány a nőgyógyász vagy várjak egy-két napot?

Figyelt kérdés

Tegnap erős, kellemetlen szagú fehér folyásom volt, ma már kevesebb, csak enyhe égő, viszkető érzésem van, de nem az elviselhetetlen kategória. Valami fertőzés lehet, amivel egyből dokihoz kéne mennem vagy felesleges, mert el is múlhat?


Nem voltam még nőgyógyásznál, mert nem volt panaszom és szűz vagyok, és maximum az SZTK-s rendelésre tudnék menni. (Ott elég csak helyben sorszámot húzni vagy előre kell jelezni, hogy mennék?)



2013. ápr. 1. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*varázsszer. Előző voltam.
2013. ápr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
SEMMIKÉPPEN NE kezdj el így látatlanban se canestent se mást használni. Menj orvoshoz! Nálunk csak oda kell menni és sorszámot tépni.
2013. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Canesten combit meg lehet próbálnod, nekem is jó volt az az igazság. De ha nem múlik tőle neéhány nap alatt, akkor irány a nőgyógyászat!
2013. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, végül magánrendelésre mentem, mert mint kiderült, az SZTK-nál jövő hétig üldögélhettem volna.

Jó arc volt a doki, de azért az ott töltött 5 percért 7000 forintot egy kicsit soknak tartok...

2013. ápr. 4. 19:56
 15/16 anonim ***** válasza:
A 04-01 16:49 és a 04-02 06:08-as válasz írója vagyok. De legalább szakember látott, hiszen az ő véleménye számít, nem pedig idegen névtelen internetes fórumozóké, akik azt sem tudják, hogy mi a bajod.
2013. ápr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmentem volna, nem azért írtam, csak meglepődtem rajta.
2013. ápr. 5. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!