Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Nektek volt már...

Csajok! Nektek volt már olyan, amikor mensi alatt nagyon görcsöltetek, minden bajotok volt, és megkérdezte valaki (főleg tanárra gondolok), hogy mi a baj?

Figyelt kérdés

Ha igen lécci meséljétek el, hogy volt!

(milyen tanár kérdezte, mit mondott, hogy kérdezte, mit mondtál, jóindulatú volt-e)



2013. ápr. 1. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
engem volt hogy hazaküldtek suliból, mert megszólalni sem tudtam..
2013. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah és a legutáltabb tanárom volt.
2013. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tesi tanárom kérdezte meg, látta, hogy ott kuporgok a padon, rendes utcai ruhában, teljesen elfehéredve. Odajött, igazából nem is kérdezett, hanem kijelentette, hogy "sz*rul nézel ki". így, szó szerint. Nem is bántott utána, békén hagyott. Szerencsére utolsó óra volt, úgy hogy hamarabb is hazamehettem.
2013. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is nagyon szarul szoktam lenni multkor is elsápadtam és szédültem de a tesi tanárom nem engedte meg hogy kihagyam a tesi órát mert hogy ő is szokot menstruálni és ha ő kéapes megtartani az aórát akkor én is képes vagyok tesizni (iskolát váltottam és a volt iskolámba ha maeg volt 1 órára kérhetünk felmentést és nekem fura volt h az uj suliba nincs ilyen és lekiabálja tanár afejemet mi az hogy ilyen miatt nem tesizek)
2013. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a mai világban sok az ilyen bunkó, èrzéketlen ember.
2013. ápr. 2. 16:52
 6/7 Kinga1995 ***** válasza:
100%

Az én sztorim legalább vicces, még ha nem is tanárral történt :-D

Egy-két éve (középsuliban) beültem fizikán egy srác mellé. Am rendes gyerek, kedves, meg minden, kicsit túlságosan is... Szar napom volt, mert éppen a harmadik napom volt, én akkor vérzek ált a legjobban, semmi kedvem nem volt semmihez. Tök aranyosan kérdezgetett, hogy rosszkedvűnek tűnök, mi a baj, válaszolgattam neki, hogy "Semmi", "Hagyjuk", aztán egy húsz perc után után elegem lett és ráordítottam, hogy "MENSTRUÁLOK B*SZDMEG!". Néma csend, a tanár szünetet tartott, rámnézett, aztán tovább minden.

2013. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többször is, tanárok is kérdeztek meg idegenek is :D Általában ilyenkor vagy békén hagytak az iskolában vagy haza is küldtek mert ha én rosszul vagyok akkor semmit nem tudok csinálni és gyógyszer se hat. Volt, hogy forgalmas közterületen fetrengtem a fájdalomtól és mentőt hívtak hozzám.
2013. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!